CELÝ ROK na vlně Tradiční čínské medicíny

online kurz

Chcete se celý rok cítit plní energie, mít silnou imunitu a být v souladu sami se sebou?

Co kdybyste:

 • cítili se plni energie,
 • měli silnou imunitu a jen tak Vás něco neskolí,
 • věděli co v kterém období dělat a nedělat pro své zdraví,
 • cítili se ve svém těle fantasticky,
 • cítili se v souladu sami se sebou,
 • neměli v zimě studené končetiny,
 • v létě se kvalitně vyspali,
 • měli vyladěné vztahy a věděli jak pracovat se svými emocemi,

MOŽNÉ TO JE….

Neplýtvejte energií zbytečně a tam kde to nemá cenu…

Využijme energii přírody pro naši energii a zdraví.

Pomohou Vám principy tradiční čínské medicíny (TČM). A to i v podmínkách ČR. Ukáži Vám JAK.

Říkáte si: “ O čínské medicíně jsem slyšela, ale přijde mi to složité. A seženu vůbec ty potraviny tady v ČR?“

Tradiční čínská medicína není o cizokrajných potravinách.

LZE žít v souladu s principy TČM i zde v České Republice a to s potravinami, které jsou lehce sehnatelné.

Takže nemusíte chodit do čínských nebo vietnamských obchodů. Ale na vše Vám bude stačit obchod se zdravou výživou nebo český eshop.

Čím se naslouchání přírody odmění?

V kurzu se dozvíte:

 • jak podpořit orgány v daném období, kdy jsou nejcitlivější
 • jaké potraviny zařadit pro energii, silnou imunitu a soulad sami se sebou
 • jakým potravinám se raději vyhnout – v daném období
 • jaké bylinky ze zahrádky a koření používat a jak – v daném období
 • jaké esenciální oleje používat při prevenci a jaké při potížích – v daném období
 • jak vyladit své emoce nejen pro zdraví orgánů, ale i psychiky
 • jaké jednoduché cvičení dělat pro podporu orgánů daného období
 • jaký bod na těle stimulovat pro podporu nejslabšího orgánu období

V ceně získáte na začátku každého období (vše 5x):

 • 7 praktických videí cca 20-30 min. (1x za 2 dny – máte dostatek času na shlédnutí a uvedení do praxe) = CELKEM 35 videí
 • e-maily se shrnutím toho nejdůležitějšího ve videu (pro ty co milují čtení)
 • 1 video se zodpovězenými otázkami v průběhu kurzu (v průběhu kurzu se mě můžete ptát) = CELKEM 5 otázkových videí
 • BONUS VIDEO – praktické rady JAK POSLOUCHAT SVÉ TĚLO, abychom se cítili dobře

+ 3 SKVĚLÉ BONUSY

 • přehledná TABULKA pro každé období
 • video o samo masáže pro rychlou pomoc (od Nikola Alterea Hodovská)
 • video předpověď na rok 2022 z pohledu čínské medicíny a Fengshui (od Michaela Růžičková)

E-maily chodí každý druhý den a to vždy na začátku daného období, abyste mohla celé období přizpůsobit. To znamená přestat dělat, co tělu v daném období škodí a zařadit, co je dobré.

Začátky jsou:
Zima – začnete hned abyste mohly do 1/2 února vyladit své ledviny
Jaro – v 1/2 února
Brzké léto – v 1/2 května
Léto – v 1/2 července
Podzim – v 1/2 září
Zima – v 1/2 listopadu

V průběhu kurzu se mě můžete kdykoliv zeptat a odpovídám vždy v neděli.

ZAČÁTEK JE HNED PO ZAPLACENÍ

Cena online kurzu: 5 288,- Kč

Alena Pospíšilová

Chtěla jsem pochválit kurzy TČM jak letní, podzimní, tak zimní. Krásně navazují a díky nim jsem se dozvěděla jaké potraviny zařadit v jednotlivých obdobích. Můj život je kvalitnější a mám více energie na práci a pro psa. Hodně jsem se z kurzu naučila jak cvičení a akupunkturní body, tak i uplatnění některých bezlepkových potravin s ostatními. A určitě psychicky a fyzicky se cítím lépe ,hlavně že užívám esenciální oleje i na mé problémy s migrénami a že tyto migrény zmírní. Jsem pyšná že jsem se naučila spousta nových věcí, jak lépe žít a jak si vytvářet svůj život příjemněji a láskyplně. Díky tvým kurzům jsem pochopila, že se dá žít v pozitivním duchu. Jsem šťastnější a chytřejší díky kurzům. Všechny kurzy byly pro můj život důležité a posunuli mě dále ve zdraví a osobním rozvoji. Moc děkuji za kurzy byly vynikající.
Pro kvalitní život
2022-01-12T09:14:36+01:00

Alena Pospíšilová

Chtěla jsem pochválit kurzy TČM jak letní, podzimní, tak zimní. Krásně navazují a díky nim jsem se dozvěděla jaké potraviny zařadit v jednotlivých obdobích. Můj život je kvalitnější a mám více energie na práci a pro psa. Hodně jsem se z kurzu naučila jak cvičení a akupunkturní body, tak i uplatnění některých bezlepkových potravin s ostatními. A určitě psychicky a fyzicky se cítím lépe ,hlavně že užívám esenciální oleje i na mé problémy s migrénami a že tyto migrény zmírní. Jsem pyšná že jsem se naučila spousta nových věcí, jak lépe žít a jak si vytvářet svůj život příjemněji a láskyplně. Díky tvým kurzům jsem pochopila, že se dá žít v pozitivním duchu. Jsem šťastnější a chytřejší díky kurzům. Všechny kurzy byly pro můj život důležité a posunuli mě dále ve zdraví a osobním rozvoji. Moc děkuji za kurzy byly vynikající.
1
0
Pro kvalitní život

Také jsem si dříve myslela, že je normální být nemocný. Že je vlastně normální mít těžkosti od jídla, nafouklé břicho, mít občas zácpu nebo se málo vyspat.
I to moje omdlévání jsem brala jako něco „s čím se musím naučit žít“ (podle lékařů).

Avšak objevila jsem kouzlo Tradiční čínské medicíny a její principy, které lze žít i zde v ČR.

Vyzkoušela jsem si to sama na sobě a teď již podobné potíže v průběhu roku nepozoruji. A když už ano, tak si uvědomím PROČ se mi to děje – protože jsem zrovna v tu chvíli neposlouchala své tělo a roční období. Jakmile přizpůsobím stravu a vytvořím podmínky tělu pro narovnání, odměna těla a energie je velmi rychlá.

Díky tomu se můžete cítit zdrávi a plni energie po celý rok i Vy!

V kurzu Vás naučím, že ŽÍT v souladu sami se sebou a s přírodou JE SNADNÉ.

Ukážu Vám JAK využívat principy Tradiční čínské medicíny i v podmínkách ČR.

Petra Báčová

Pomalu končí čtvrtý kurz a již nyní se těším na další. Jsem velmi ráda, že jsem prošla všemi čtyřmi kurzy, které na sebe volně navazovaly. Všechny byly velmi srozumitelně vedeny a jejich pravidelné bloky mi umožnily snadnou orientaci. Kurzy mi pomáhají k osvojování návyků a prohlubují mé znalosti v oblasti, která mě zajímá. Ve stravování mě zmíněné informace dovedly k uvědomění, že poslouchat své tělo se vyplácí a že náznaky toho, co tělo potřebuje, jsem měla již dříve. Jen jsem ho neposlouchala. Úprava jídelníčku pod vedením paní Radky byla také velmi nenásilná a příjemná. Například jsem zcela intuitivně vyřadila ranní vodu s citrónem právě v období, kdy to není pro tělo prospěšné. Pochopila jsem důležitost a prospěšnost využívání českých sezónních potravin, které jsou pro naše tělo nejen daleko přirozenější, ale i snadno dostupné. Právě tato myšlenka se mi líbila a vzhledem k tomu, že si ze zdravotních důvodů musím denně vařit, mi to usnadnilo i práci. Díky příjemným radám, jak si hlídat přísun tekutin, se mi podařilo z naprostého minima dostat téměř na dva litry denně. A takto bych mohla pokračovat ve výčtu přínosů, které jsem díky těmto kurzům získala. Na závěr bych chtěla paní Radce poděkovat za její milý a lidský přístup. Kdykoliv se obrátím na paní Radku s prosbou o pomoc či radu, vždy se mi dostane velmi vlídného a podrobného vysvětlení. Její přístup léčí i na duši. Právě to, že psychika je důležitou součástí naší bytosti a že stojí za celou řadou našich fyzických problémů, jsem si plně uvědomila a pocítila to na vlastní kůži právě zde. Paní Radka má v zásobě vždy nějaké vlídné slovo, které člověka pozvedne, když přijdou pochyby a vnitřní strachy. Proto bych chtěla ještě jednou poděkovat za vytvoření kurzů, které jsou pro nás, kteří se chceme na své cestě posunout, změnit náš pohled na život a vyřešit vleklé zdravotní problémy, velkou oporou a inspirací. Ještě jednou děkuji a těším se na další takováto setkání v inspirativních kurzech.
Pro kvalitní život
2022-01-12T08:41:49+01:00

Petra Báčová

Pomalu končí čtvrtý kurz a již nyní se těším na další. Jsem velmi ráda, že jsem prošla všemi čtyřmi kurzy, které na sebe volně navazovaly. Všechny byly velmi srozumitelně vedeny a jejich pravidelné bloky mi umožnily snadnou orientaci. Kurzy mi pomáhají k osvojování návyků a prohlubují mé znalosti v oblasti, která mě zajímá. Ve stravování mě zmíněné informace dovedly k uvědomění, že poslouchat své tělo se vyplácí a že náznaky toho, co tělo potřebuje, jsem měla již dříve. Jen jsem ho neposlouchala. Úprava jídelníčku pod vedením paní Radky byla také velmi nenásilná a příjemná. Například jsem zcela intuitivně vyřadila ranní vodu s citrónem právě v období, kdy to není pro tělo prospěšné. Pochopila jsem důležitost a prospěšnost využívání českých sezónních potravin, které jsou pro naše tělo nejen daleko přirozenější, ale i snadno dostupné. Právě tato myšlenka se mi líbila a vzhledem k tomu, že si ze zdravotních důvodů musím denně vařit, mi to usnadnilo i práci. Díky příjemným radám, jak si hlídat přísun tekutin, se mi podařilo z naprostého minima dostat téměř na dva litry denně. A takto bych mohla pokračovat ve výčtu přínosů, které jsem díky těmto kurzům získala. Na závěr bych chtěla paní Radce poděkovat za její milý a lidský přístup. Kdykoliv se obrátím na paní Radku s prosbou o pomoc či radu, vždy se mi dostane velmi vlídného a podrobného vysvětlení. Její přístup léčí i na duši. Právě to, že psychika je důležitou součástí naší bytosti a že stojí za celou řadou našich fyzických problémů, jsem si plně uvědomila a pocítila to na vlastní kůži právě zde. Paní Radka má v zásobě vždy nějaké vlídné slovo, které člověka pozvedne, když přijdou pochyby a vnitřní strachy. Proto bych chtěla ještě jednou poděkovat za vytvoření kurzů, které jsou pro nás, kteří se chceme na své cestě posunout, změnit náš...
1
0
Pro kvalitní život

Chcete se celý rok cítit plni energie? Nemusíte doufat, stačí udělat krok ke svému zdraví.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Celý rok plné zdraví a energie
Kurz pro zdraví a silnou imunitu podle principů čínské medicíny, ale v podmínkách ČR