Silnější než chemoterapie: Bylinka proti rakovině, která vám roste přímo pod nosem

Jde o jednu z nejrozšířenějších květin která existuje. Roste doslova všude, jsou jí plné louky a trávníky na sídlištích, hlavně teď na jaře a přitom působí na tolik potíží…

Roste ale celý rok, dokonce se nejednou dá nalézt i během zimy pokrytá sněhem.

Neexistuje u nás snad dítě či dospělý, který by ji neznal. Navzdory tomu o jejich nesmírně silných léčivých účincích, ví jen málo kdo.

 

pampeliškyAno, hovoříme o obyčejné pampelišce.

Čaj z pampelišky působí na rakovinné buňky tak silně, že se začínají rozpadat už po dvou dnech. Zároveň nemá žádné škodlivé účinky na zdravé buňky.

Tato rostlina je i navzdory svému širokému medicínskému využití často zanedbávána.

Jediné, co pro její získání musíte udělat, je nasbírat ji na čistých místech, která neleží příliš blízko cesty.

Naše babičky dělaly z pampeliškových květů sirup, protože věděly, že má mnohé léčivé účinky. Co ale nevěděly bylo, že pampeliškový kořen dokáže pomoci i pacientům s rakovinou.

 

Kořen je údajně silnější než chemoterapie.

Vědci zjistili, že kořen pampelišky je při ničení rakovinných buněk účinnější než chemoterapie. Dokáže totiž kompletně usmrtit rakovinné buňky bez toho, aby nějak poškodil ty zdravé.

Krom protirakovinných účinků má pampeliška i následovné vlastnosti:

  • močopodné
  • vylučování žluče
  • detoxikace jater
  • pomáhá při alergiích
  • snižuje krevní cholesterol

Obsahuje mnoho důležitých vitamínů a minerálů, jako je například vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamín C, železo, vápník, draslík, zinek, hořčík a kyselinu listovou.

V jedné misce s 55 gramy pampeliškových květů naleznete až 53% potřebné denní dávky vitamínu K a 112% vitamínu A. To všechno jsou fakta, známá o pampelišce už celé dva roky.

Proč se tedy nevyužívá? To je otázka spíše na farmaceutické společnosti a na zamyšlení i ostatním lidem…..

 

 LöwenzahnteeZázračný pampeliškový čaj

Výzkum uskutečněný na kanadské Universitě ve Winsdoru dal naději i onkologickým pacientům. Zjistil, že kořen pampelišky efektivně zabíjí rakovinné buňky a zároveň nemá žádné vedlejší účinky.

Čaj z pampelišky má poměrně rychlý účinek. Už v průběhu 48 hodin po užití dochází k dezintegraci (rozpadu) prvních rakovinných buněk.

Odhaduje se, že pravidelná dlouhodobá kůra kořenem pampelišky umí odstranit většinu nádorů. Kvůli těmto neočekávaným výsledkům, byly vědeckému týmu přiděleny další prostředky na pokračování výzkumu.

John di Carlo, 72letý onkologický pacient, podstoupil intenzivní léčbu agresivní chemoterapií. Po jejím neúspěchu ho lékaři poslali domů umřít v okruhu svých nejbližších.

Jako poslední možnost se rozhodl pro léčbu pomocí čaje z pampeliškového kořenu. Jen o 4 měsíce později byl tento muž v remisi (ústupu rakoviny).

Jak připravit pampeliškový čaj

Pampeliškový čaj se připravuje obyčejně ze sušeného pomletého kořenu. Použít můžete i na jemno nakrájený čerstvý kořen.

Přibližně 1 až 2 čajové lžičky kořenu (podle chuti a závažnosti onemocnění) zalijte 2,5 dl vroucí vody a nechte vyluhovat přibližně 15 minut.

Čaj pijte 2 až 3 krát denně, nejlépe před jídlem. Užívá se několik měsíců.

Některé zdroje uvádí, že i listy pampelišky mají určité protirakovinné účinky. Pro přípravu čaje proto můžete zvážit použití směsi kořenu a listů.

Převzato z : svobodnenoviny.eu/

Mě se osvědčili čistě přírodní  produkty české výroby

A také české 100% esenciální oleje, které pomáhají nejen zdravotně, ale i po psychické stránce (sebevědomí, kreativitu, únavu, zaměření na cíl, traumata…)

Pokud máte jakékoliv dotazy napište mi na mail: info@prokvalitnizivot.cz, ráda se Vám budu věnovat.

 

Chcete se opravdu UZDRAVIT a nebo TO chcete jen „na pojišťovnu“

Najděte si nový styl života, ve kterém se budete cítit plní energie a budete si užívat života naplno….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.