Káva+mléko+zákusek = hřebíček do rakve!

Také si dáváte rádi Kávu s mlékem? A rádi si k tomu dáte i nějaký zákusek či chlebíček? Silně varující lékařské a biologické vysvětlení od MUDr. Jana Miklánka Kombinace černé kávy a tuku z mléka, smetany atd. na celé naše tělo působí velice špatně – na dvanácterník, který pak v křeči stáhne své hladké svalstvo …

Také si dáváte rádi Kávu s mlékem?

A rádi si k tomu dáte i nějaký zákusek či chlebíček?

Silně varující lékařské a biologické vysvětlení od MUDr. Jana Miklánka

Kombinace černé kávy a tuku z mléka, smetany atd. na celé naše tělo působí velice špatně – na dvanácterník, který pak v křeči stáhne své hladké svalstvo a následně začne vyřazovat z provozu slinivku břišní. Pak zablokuje i celý žlučník. Žlučník je vlastně zásobní skladiště žluči v našem organismu. Žluč se má samočinně do trávicí soustavy uvolňovat pokaždé tehdy, když sníme cokoliv mastného, aby přijatý tuk byl pro správné následné strávení předem dostatečně emulgován. Jestliže nám ale žlučník z jakéhokoliv důvodu řádně nefunguje, máme zaděláno na další zdravotní problémy označované dnes za běžné civilizační nemoci. Největším problémem je ale, že se to opravdu varující věděcké poznání zpravidla dozvídáme, až když je nám už 70let!

Křeče a bolesti se pak za čas objevují i v oblasti bederní páteře, kdy chronický nedostatek žluči ve střevech způsobuje až bolestivou zácpu. Žluč, která se nedostane do dvanácterníku, se usazuje u vývodu žlučníku a tvoří se tam nejprve žlučový písek, později se mohou vytvářet až životu nebezpečné žlučové kameny, které nakonec žlučník zcela ucpou. Podle čínské medicíny žlučník, žlučovodmeridiánová spojnice nemocného žlučníku prochází všemi velkými klouby našeho organismu (kyčle, ramena, kolena) a způsobuje jejich silné bolesti až chronickou nehybnost kloubů. Chybějící slinivkové šťávy způsobují ve střevech velice silné nadýmání. Vracejí se žlučí reaktivované žaludeční šťávy pak silně poškozují samotnou slinivku a právě tak pak vzniká cukrovka – ve slinivce se pak následkem poleptání žaludeční kyselinou a následných zánětů už netvoří v patřičném množství či vůbec inzulin.

Káva navíc obsahuje velké množství hodně agresivní kyseliny šťavelové – když ji ledviny nestačí dostatečně rychle vylučovat prostřednictvím moči, snadno se vytvoří z přítomných krystalků kyseliny šťavelové nejdříve močový písek, později i močové kameny. Velké množství kyseliny šťavelové se přes tlusté střevo následně vstřebává zpátky do těla a usazuje se i do kloubů a svalů. Dochází tak k bolestem v oblasti páteře a velkých kloubů. Tak vzniká onemocnění dna.

Popíjejte kávu bez mléka či smetany a jen v malém množství a hned po ní nikdy omašťené jídlo či zákusky.

Popis od pana doktora je úžasný, člověk vidí, jak je vše provázané a jak vše souvisí se vším. Závěrečná rada není až tak optimistická pro lidi, kteří milují kávičku se zákuskem. Ano káva má určité pozitivní účinky na náš organismus, ale bez mléka a bez tučného jídla či zákusku.

A ruku na srdce kdo z Vás, kteří opravdu milují kávu, toto udělá?

Jelikož výše uvedené souvisí s trávením, zažíváním atd. Mohu Vám pomoci – V trávicí soustavě totiž  probíhají tři procesy – trávení potravy, vstřebávání živin do krevního systému a odstraňování nestrávených a nestravitelných zbytků z těla. Pokud se naruší jeden jediný proces vyvolá to nestandardní podmínky v celém organismu – vyvolané nedostatkem živin pro tělesné funkce, zácpa způsobuje zadržování odpadních látek ve střevech. A právě ve střevech je největší část našeho imunitního systému

Pár tipů, které zmírní nebo úplně odstraní výše uvedené následky a to přírodní cestou:

 • kořen hořce žlutého – Hořčiny a silice podporují vylučování žluče a trávicích šťáv a příznivě ovlivňují prokrvení trávicího traktu a vstřebávání živin. Podporuje čištění střev a jaterní funkci. Kromě trávicího systému má ale hořec i další mint-793078_1920příznivé účinky. Posiluje organismus při únavě vč. chronického únavového syndromu, působí antibakteriálně, zmírňuje projevy artritidy, usnadňuje hojení ran.
 • máta peprná – Nať máty se používá ke zklidnění trávicího traktu, tlumí křeče a nadýmání, povzbuzuje vylučování trávicích šťáv, zejména žluči, působí dezinfekčně, neutralizuje pálení žáhy, harmonizuje střevní funkci.
 • lékořice lysá – podporuje dobré trávení a celkově pomáhá udržovat zdravý trávicí trakt. Blahodárně působí při  žaludečních a střevních vředech. Také zklidňuje trávicí trakt, příznivě působí při cirrhóze jater a hepatitidách, stimuluje peristaltiku střev

více o těchto bylinkách zde

A abyste nemuseli každou rostlinku zvlášť hledat, sušit, ještě k tomu nevíte ani správný poměr čeho – je proto skvělé, že toto už za nás někdo vymyslel.

Emulips Forte XXLJe úžasné jak doktor Miklánek popsal jak je vše v organismu provázané – z této provázanosti vychází i Tradiční Čínská Medicína (TČM) a na principech TČM jsou vynalezeny přírodní produkty pro podporu a udržení zdraví od české společnosti OKG.

Všechny tři byliny jsou obsaženy v přípravku EMULIPS FORTE , který navíc obsahuje i další složky se specifickým působením. Tak např. glyceridy a diglyceridy kyseliny olejové zajišťuji emulgaci tekuté směsi přípravku, zároveň však mohou organismu usnadnit emulgaci a trávení tuků.

Emulips forte xxl koupíte ZDE

Emulips Forte se i díky tomu liší od běžných přípravků na podporu trávení a představuje unikátní prostředek určený pro široké vrstvy zákazníků trpících rozmanitými trávicími problémy a hledajících proto účinnou pomoc a úlevu.

Emulipsu se říká mezi lidmi – „žlučník v lahvičce“ – právě proto, že pomáhá i lidem, kteří žlemulučník nemají trávit tuky. I moje kamarádka Hanka je po operaci žlučníku a ještě rok po operaci měla urputné bolesti na pravé straně, po vyzkoušení Emulipsu se jí doslova ulevilo ze dne na den. Nyní i když nemá žlučník, dopřává si vše co má ráda, stačí ji jen si po mastném jídle nakapat pár kapek Emulips forte a cítí se skvěle.

Mě osobně Emulips forte pomohl s těžkostí od jídla, s úpravou vylučování a také jsem díky správnému zažívání zhubla 4kg za 6týdnů.

emulips forte maly      

Emulips forte malé balení (až 100dávek)

ikona-koupit - vlastní

em forte xxlEmulips Forte XXL balení

 ( 40dávek ZDARMA – až 240dávek! )

ikona-koupit - vlastní

Chcete se na něco zeptat, poradit nebo si objednat konzultaci?

Napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz

Dobré trávení,  Život na plno a s lehkostí přeje

Radka Krosnářová

Molekula NO může zachránit život!

Náprava poškození způsobeného kardiovaskulárním onemocněním bez rizikového a často neúčinného chirurgického zákroku byla dlouho považována za nemožnou. Dr. Luis J. Ignarro získal Nobelovu cenu za to, že dokázal, jak zastaralé je toto uvažování. Nyní víme, že je možné zvrátit kardiovaskulární poškození pomocí „zázračného léku“, oxidu dusnatého, který si tělo samo vyrábí. Oxid dusnatý je účinná …

Náprava poškození způsobeného kardiovaskulárním onemocněním bez rizikového a často neúčinného chirurgického zákroku byla dlouho považována za nemožnou.

nobelova cena NODr. Luis J. Ignarro získal Nobelovu cenu za to, že dokázal, jak zastaralé je toto uvažování. Nyní víme, že je možné zvrátit kardiovaskulární poškození pomocí „zázračného léku“, oxidu dusnatého, který si tělo samo vyrábí.

Oxid dusnatý je účinná signální molekula, která se vyskytuje v kardiovaskulárním a nervovém systému i v celém těle. NO proniká membránami a vysílá konkrétní zprávy nebo biologické signály, které regulují buněčnou činnost a dávají tělu příkazy k vykonání určité funkce. NO ovlivňuje funkci skutečně všech tělesných orgánů, včetně plic, jater, ledvin, žaludku, genitálií a samozřejmě srdce. 

K mnoha životně důležitým úkolům, které NO vykonává, patří jeho role vazodilatátoru, což znamená, že pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla. NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, aby krev mohla účinně zásobovat srdce. NO rovněž zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou původci mozkové mrtvice a srdečního infarktu, a reguluje krevní tlak.

K dalším klíčovým rolím NO patří jeho působení na zpomalování tvorby aterosklerotických plátů v cévách. Jistě si vzpomínáte, že pláty se tvoří usazováním cholesterolu v koronárních tepnách a mohou zúžit nebo dokonce zablokovat tepny a tím omezit zásobování srdce krví.

Výzkum Dr. Ignarra dává jasně na srozuměnou, že využitím schopnosti oxidu dusnatého potlačovat tvorbu aterosklerotických plátů, může léčba NO pomáhat snižovat cholesterol součinností s běžně předepisovanými statiny, jako jsou Lipitor a Mecavor. Je logické, že léčba NO v kombinaci se statiny je nejen bezpečná, ale také zvyšuje účinky těchto léků, protože jeden z významných mechanismů těchto léků je zvyšování a udržování produkce NO. Funguje stejně, ale přirozeným způsobem.

Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk. U osob s mírným až těžkým diabetem může oxid dusnatý zabránit řadě běžných, ale závažných komplikací týkajících se především poruchy krevního toku. NO má také zásadní význam pro fungování paměti, protože mozek ho využívá k ukládání a vybavování dlouhodobých vzpomínek i k přenosu informací. V současné době se zabilustrační foto-tlak, cukrovkaýváme významnou úlohou, kterou NO zřejmě hraje v prevenciAlzheimerovy choroby.

Předmětem výzkumu je nyní schopnost NO snižovat otoky a potíže při artritidě, kterou má díky svým protizánětlivým účinkům. NO také brání rozvoji žaludečních vředů tím, že zajišťuje normální prokrvování sliznice trávicího ústrojí. Jako neurotransmiter zvyšuje prokrvování genitálií a je proto důležitý pro zajištění normální sexuální funkce. Mé objevy v této oblasti vedly k vývoji léku Viagra. NO je silný antioxidant, který inaktivuje „volné kyslíkové radikály“ v těle, podílející se na vzniku čtyř hlavních smrtelných chorob v Americe: rakoviny, cukrovky, srdečního onemocnění a mozkové mrtvice.

Zdá se, že využití oxidu dusnatého v těle má nekonečné možnosti. S rostoucím zájmem vědců stále stoupá počet případů, kdy tato jedinečná molekula hraje zásadní roli.

Výše uvedené je úryvek z knížky „Program Ano NO“, který napsal sám Dr. Ignarro, protože a nechtěl, aby Farmaceutickým firmám se bohužel moc nehodí to, co vlastně zjistil. Protože by přišli o velký zisk z léků na cholesterol, vysoký tlak, cukrovku, rakovinu atd. atd. A přitom je to tak jednoduché.

Nejběžstatistika civilizačních chorobnější civilizační nemoce:

 • Kardiovaskulární choroby
 • Rakovina
 • Deprese – jsou dopadem všeho dohromady
 • cukrovka

Kdyby zmizeli kardiovaskulární příčiny smrti, tak by se v průměru prodloužil život o 7let!

Česká firma OKG jako jediná vzala tento unikátní objev a vyrobila unikátní potravinový doplněk, který nám pomáhá tvořit Oxid dusnatý. Jmenuje se FACTOR BASE NO A tím umožňuje lidem, aby si nejen prodloužili život, ale hlavně si ho zkvalitnili.

Zítra napíšu více o studii Dr. Ignarra a celkově o Factor Base NO.  Můžete si ho prohlédnout zde

ZKUŠENOSTIFB NO okraje FB NO zatím jsou:

 • Moje mamka má dlouhé roky problémy s křečovými žilami, hrozně ji otékaly nohy hlavně v létě a při námaze, a měla hrozné křeče v nohách. Po prvním použití FB NO měla úlevu od křečí v nohách a hodně si libovala, že konečně první léto byla bez bolesti a otoků nohou. Proto si také hned ode mě vzala další balení FB NO hned jak přišel na trh

ikona-koupit - vlastní

 • Zdenka S.: Musím se s Vámi podělit o moji nejnovější zkušenost s Factor Base NO. Brala jsem ji včera po druhé na noc…..dnes ráno k mému velkému údivu opět začínám cítím nohu, kterou jsem měla 4 roky mrtvou po uskřípnutí nervu od bederní páteře – bylo to velmi nepříjemné, omezující – nohu začínám cítit – je to zázrak a děkuji , že máme tak skvělé produkty, děkuji za Factor Base NO
 • Lenka Z.: NOVÝ VÝROBEK Factor Base NO – PROSTĚ ZÁZRAK!
  Dneska mi volala kamarádka paní Lenka V. – Crohnova choroba. „Beru to dva dny, tak ti hned volám. Přestalo mě bolet to koleno i výron v kotníku už nebolí tak příšerně. Spím celou noc a bez léků, taky mě okamžitě přestal bolest žaludek a včera jsem dokonce snědla bramborový salát s majonézou a všechno je OK. Chodím krásně na záchod bez bolestí a už jen jednou denně“ Je to OPRAVDU ZÁZRAK!!!
 • Hlava přestala hned bolet. Zkušenost s novým výrobkem OK Factor Base NO – švagrovou Alenku F., dva dny jí trápila bolest hlavy, užívala si Brufen. Včera opět bolestí, jelikož si brala ode mně FB NO, tak si ho večer namíchla a bolest přešla. Dneska mi volala : „Hlava mě přestala bolet po tom Tvém zázraku“ Jana N. Karviná
 • FactorBasi NO jsem dal vyzkoušet svému kamarádovi, kterému hrozila amputace nohy. Je silný cukrovkář. Už po dvou týdnech užívání doktor zkonstatoval, že amputace není nutná !!! noha se začala opět prokrvovat… FB NO má neuvěřitelně rychlé účinky a mému kamarádovi zachránil tento výrobek nohu…velké díky. Ing. Karel Rezek
 • Tchýně má bechtěreva v posledním stádiu a silnou cukrovku, zvýšený tlak. Tvořili se jí často záněty po celém těle. Po užívání FB NO se jí snížila cukrovka a hlavně se jí netvořili záněty a cítila se vitálnější, navíc šla na testy s cukrovkou a i cukr se jí snížil.
 • Již 2 hodiny po užití factorBase NO jsem cítila obrovskou úlevu těžkých a studených nohou a přestalo mě bolet koleno. Je to opravdu pecka, jak rychlý nástup má. Použila jsem i všechny ostatní produkty OKG, které celá rodina užíváme. S láskou a vděčností děkuji za tyto diamanty, které lidi uzdravují!!! (Ivona Chloubová)

Jedinečný výrobek FACTOR BASE NO, který může zachránit život tisícům lidí koupíte zde

ikona-koupit - vlastní

Když se budete chtít na něco zeptat nebo s něčím poradit, napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz

Chcete se opravdu UZDRAVIT a nebo TO chcete jen „na pojišťovnu“

Najděte si nový styl života, ve kterém se budete cítit plní energie a budete si užívat života naplno….

5 etap vývoje potravin – FAKTA

Mnoho lidí se mě ptalo, co jsou to civilizační choroby, kde se zvaly, co s tím apod… Již jsem na podobnou problematiku napsala i článek „jak vznikají civilizační choroby a jak se jich zbavit“ Co tu dříve nebylo je OXIDAČNÍ STRESS a stále větší PŘEKYSELENÍ ORGANISMU…. A kde se to vzalo? Myslím si, že přečtení …

Mnoho lidí se mě ptalo, co jsou to civilizační choroby, kde se zvaly, co s tím apod… Již jsem na podobnou problematiku napsala i článek „jak vznikají civilizační choroby a jak se jich zbavit“

Co tu dříve nebylo je OXIDAČNÍ STRESS a stále větší PŘEKYSELENÍ ORGANISMU…. A kde se to vzalo?

Myslím si, že přečtení ukázky z knihy „Nespěchejte do rakve“ Vám to bude jasné…kniha-nespechejte

Jestli si chcete začíst do celé knihy, koupíte si ji ZDE

Kniha Nespěchejte do rakve od Tomáše Kašpara, str. 106-108:

V roce 1900:

 • Prakticky neexistuje alergie, astma a onemocnění v důsledku selhání imunitního systému
 • Infarkt je téměř neznámý – možná 1člověk ze 41 000lidí
 • Rakovinu mají 3lidé ze 100
 • Cukrovku má 1člověk z 760 000lidí
 • Jako sladidlo se používá melasaikona-koupit - vlastní

Následuje 5etap moderního vývoje potravin

 1. Etapa 1900-1939 =  zdroj systému syntetických náhražek
 • Objeveno umělé sladidlo Sacharin
 • Objev a používání MSG (monosodium glutame) – zvýrazňovač chuti jídla
 • Začíná průmyslová syntéza vitamínů
 • Začíná omílání obilných zrn = rafinovaná bílá mouka
 • Rafinovaný cukr nahrazuje melasu – spotřeba cca 5kg na osobu
 • Chemická hnojiva
 • Výroba ztužených rostlinných tuků z tekutého oleje
 • Výroba margarínu
 • Začátek používání chloru na ošetření pitné vody
 • Syntetické chemické látky se vyrábí v množství asi 450 000kg ročně
 • Začátek používání PCB (polychlorované bifenyly) na výrobu plastů, lepidel, hydraulických kapalin

unhealthy-1336508_640

 1. Etapa 1940 – 1961 = syntetické látky mění životní styl
 • Výroba syntetických chemikálií se zvyšuje 350krát
 • Schváleno používání DES pro ženy (Diethylstillbestrol – chemická látka s hormonálními účinky) – dnes je zjištěno, že DES způsobuje rakovinu
 • Používání pohlavních hormonů v živočišné výrobě
 1. Etapa 1962-1973 = migrace syntetických toxinů
 • Výzkum prokazuje, že toxické chemikálie migrují skrze životní prostředí a kontaminují vše živé
 • 94% ryb obsahuje PCB (polychlorované bifenyly)
 • PCB se nachází v prsní tkání u většiny žen
 • MSG (glutamát sodný) označen za příčinu poškození mozku zejména u mladých lidí
 • Objeven Aspartam
 1. Etapa 1974-1997 = zhoršení kvality jídla
 • Většina masa, ryb a mléčných výrobků, pokud jsou z továrního chovu, je protkaná růstovými hormony, antibiotiky, pesticidy a dalšími jedy
 • Exploze upravených potravin, většinou složených ze syntetických chemických přísad:
  • Barviva
  • Konzervační látky
  • Náhražky cukruburger-1487481_640
  • Chuťové stimulátory
 • 1974 Aspartam schválen jako sladidlo
 • 1975 objeveny důkazy, že zvířata krmená Aspartamem trpěla záchvaty a mozkovými nádory (i přesto se používá dál)
 • Fast foody se stávají hlavní používanou restaurací
 1. Etapa 1998-dodnes = pod útokem
 • Syntetické chemické látky se vyrábí v množství 63 000 000 000 kg ročně
 • Nová chemická látka je objevena každých 9sekund
 • Spotřebovává se 68kg cukru na osobu

DŮSLEDKY:

 • Astmatem, alergiemi a onemocněním v důsledku selhání imunitního systému je postiženo 300milionů lidí
 • Infarkt je příčinou úmrtí u cca 50% lidí
 • Rakovinu má každý 3. Člověk a umírá na ní 6milionů lidí ročně
 • Cukrovku má 20lidí ze 100
 • 10% lidí umírá na nemoci trávící soustavy
 • Tyto choroby postihují stále mladší lidi

Jinými slovy:

Máte 99% jistotu, že svůj život prožijete velmi špatně jako nemocný člověk a že zemřete na civilizační chorobu.

Chce někdo popřít souvislost mezi nárůstem chemie, zhoršenou kvalitou jídla a nárůstem nemocí?“

Jeden Dr. Bender řekl: „Nemoc není přirozeným projevem stárnutí! Člověk je zkonstruován tak, aby se dožil stáří zdravý, plný síly a vitality! Aby umřel na stáří ne na nemoc“

beautiful-71493_1280

Přestaňte být pacienty! I Vy můžete prožít život šťastně, zdraví a plný síly, plný života a energie.

Zkušenosti pana Kašpara v knize: Já sám jsem se zbavil senné rýmy, ekzémů, potíží s prostatou a prakticky nevím co to je být nemocný díky kvalitním potravinovým doplňkům. Mému bratrovi vyběhla ploténka v páteři tak, že se plazil po zemi a brečel bolestí, když chtěl jít na záchod. Mnoho lékař mu řeklo, že není jiná šance než operace. On však objevil speciální svačení a uzdravil se bez operace.  Můj kamarád byl po operaci mozku epileptik, změnou stravy a díky výživě z kvalitních potravinových doplňků mohl úplně vysadit léky a nemá problémy. A takto bych mohl jmenovat desítky případů, jak se změnou jídelníčku a díky kvalitním potravinovým doplňkům zbavili mnoha a mnoha zdravotních problémů (alergie, ekzémy, lupénka, únava, nespavost, zažívací potíže, vysoký nebo nízký krevní tlak, padání vlasů, vaginální záněty, osteoporóza, artróza, deprese, obezita atd.) a mohly vysadit mnoho léků.

Já jsem vděčná, že znám pana Kašpara osobně a že máme společně i zkušenosti s tím, že dokázali oni i mnoho dalších lidí se zbavit mnoho zdravotních potíží, které lékaři mnohokrát tvrdí, že jsou nevyléčitelné….

Protože, když dáme tělu vše co potřebuje, ono si nastaví samouzdravovací procesy a samo se spraví“

Chcete poradit jak na Váš zdravotní problém přírodní cestou? Napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz

kniha-nespechejteikona-koupit - vlastní

Chcete se opravdu UZDRAVIT a nebo TO chcete jen „na pojišťovnu“

Najděte si nový styl života, ve kterém se budete cítit plní energie a budete si užívat života naplno….

Zajímavé…Kolik bychom museli sníst oproti….

Jelikož mě velice zaujalo srovnání obsahu živin v 1 tabletě Factor Base KIDS oproti tomu co bychom museli všechno sníst, přináším Vám ho i sem… A řeknu Vám, že já bych toho nesnědla snad ani půlku… Při pohledu na tabulku se nedivím proč jsme podvyživený (nemyslím váhově, ale živinami) a proč nám chybí 60% vitamínů, minerálů a …

Jelikož mě velice zaujalo srovnání obsahu živin v 1 tabletě Factor Base KIDS oproti tomu co bychom museli všechno sníst, přináším Vám ho i sem… A řeknu Vám, že já bych toho nesnědla snad ani půlku…

Při pohledu na tabulku se nedivím proč jsme podvyživený (nemyslím váhově, ale živinami) a proč nám chybí 60% vitamínů, minerálů a stopových prvků. Je to jeden z důvodů, proč vznikají nemoce imunitního charakteru.  Proto je důležité je dodávat – nejlépe PŘÍRODNÍ FORMOU

 

kids-ziviny

Dětem stačí 1tableta jako prevence a dospělým 2xdenně 1tableta.

Děkuji, že máme tak snadnou cestu k tomu být zdraví. Díky tomu moje dcera chodí do školky a není nemocná. viz článek, který jsem psala zde

 

Některé zkušenosti s FB KIDS jsou zde

I my jsme to měli možná podobné jako Vy… Sašenka když začala chodit do školky, tak hned byla nachlazená. Díky Factor Base KIDS (přírodní multivitamíny) má dostatek vitamínů a je mnohem odolnější. Nyní je dcerka právě ta, která zůstává stále ve školce i když ostatní jsou nemocní… Pokud už nějakou rýmu dostane, zvýším dávky, případně přidám ještě jiné bylinky a do 2-3dnů je vše v pořádku a je zdravá.

Do dvou dnů nebylo po angíně ani památky

Z dovolené jsem si přivezla ošklivou angínu s vysokými teplotami, bolestí kloubů a zad. Mandle byly velké, zhnisané, plné čepů. Nasadila jsem ihned 3x denně lžíci OK Alfy+, 3x denně 2 tablety Factor Base Kids – a mandle mazala OK Gelem zevnitř a na noc dělala zábal pomocí gelu i zevně. Do dvou dnů nebylo po angíně ani památky! Jsem nadšená – produkty OKG mají neuvěřitelnou sílu, děkuji za ně! 🙂 Ing. Michaela J., Beroun

Bez antibiotik a antipyretik

Můj 6 letý synek na začátku prázdnin začal najednou mít obden večer teploty kolem 38°C. Po pár dnech jsem raději zašla k paní doktorce. Ta po prohlídce zjistila, že CRP je dost zvýšené a že by bylo nejlepší dát ATB, pro jistotu, že to je začínající angína a že bude klidnější, když nám předepíše Ospen. Kluk měl 39°C, tak jsem trošku podlehla strachu a v lékárně vyzvedla Ospen a Paralen pro děti. Doma mi ovšem odvahy dodala polička plná našich OKG skvělých přípravků a tak jsem se rozhodla s ATB počkat. Dávali jsme asi 4x denně OK Alfu+ a 1 tobolku Factor Base Kids a lžičku Emulipsu Forte, zábaly na nožičky, OK Gelový zábal na bolavý krk a druhý den už teplota byla jen vždy večer rovných 37°C. Po necelém týdnu jsme šli na kontrolu a CRP v normě. Kluk byl fit. Na poličce nám dosud leží nerozbalený Ospen a Paralen. Cítím hlubokou vděčnost, že jsme to opět zvládli bez antibiotik a antipyretik. :-)) Monika D., Nyklovice

Vyzkoušejte i Vy FB KIDS a přesvědčíte se o jeho účincích a využitelnosti sami…

kidsikona-koupit - vlastní

Chcete i Vy poradit, jak na Vaše nemoce a zdravotní problémy přírodní cestou? A chcete mít slevu na potravinové doplňky 40% nebo DOŽIVOTNÍ SLEVU NA esenciální oleje 15% nebo 30%? Napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz nebo zavolejte 725 521 518

Hlavní příčiny trávících poruch a jak na ně?

Za hlavní příčinu masového výskytu trávicích poruch můžeme označit moderní způsob života. Hlavní funkce trávicího systému, tj. získávání živin a energie z potravy pro všechny životní děje, jsou našim životním stylem soustavně narušovány a oslabovány, což pak negativně ovlivňuje fungování celého organismu. V trávicí soustavě probíhají tři procesy – trávení potravy, vstřebávání živin do krevního systému a …

Za hlavní příčinu masového výskytu trávicích poruch můžeme označit moderní způsob života. Hlavní funkce trávicího systému, tj. získávání živin a energie z potravy pro všechny životní děje, jsou našim životním stylem soustavně narušovány a oslabovány, což pak negativně ovlivňuje fungování celého organismu.

V trávicí soustavě probíhají tři procesy – trávení potravy, vstřebávání živin do krevního systému a odstraňování nestrávených a nestravitelných zbytků z těla.

Pokud se naruší jeden jediný proces vyvolá to nestandardní podmínky v celém organismu – vyvolané nedostatkem živin pro tělesné funkce, zácpa způsobuje zadržování odpadních látek ve střevech. A právě ve střevech je největší část našeho imunitního systému

Jaké jsou hlavní příčiny trávicích poruch plynoucích z nezdravého životního stylu?

 1. působení stresu – Nervový systém se snaží se stresem účinně vyrovnat, k čemuž orientuje činnost tělních systémů (produkce enzymů, transport kyslíku) a spotřebovává energii, které se pak nedostává pro trávicí funkce.
 2. rychlého stravování a jídlo konzumované ve spěchu vede k nedostatečnému zpracování potravy, zhoršenému trávení a vstřebávání živin

     3.  Nevhodná skladba stravy velmi negativně ovlivňuje nejen trávicí systém, ale celý organismus. Chybějící vláknina v potravě zpomaluje průchod střevního obsahu a vylučování odpadních látek. Rafinací ochuzená potrava o minerály zhoršuje funkci enzymů. Strava bohatá na živočišné tuky klade zvýšené nároky trávicího traktu na jejich štěpení, což organismus zatěžuje jak při trávení, tak následným ukládáním tuků v tkáních. Samozřejmě, trávicímu traktu neprospívá ani nemírná konzumace alkoholu, kofeinu a kouření.

2-leky    4. Užívání léků, ač v případě nemoci nezbytné, vede ke zhoršení činnosti gastrointestinálního traktu a trávicích potíží. Např. antibiotika vedle patogenních baktérií ničí i symbiotickou střevní mikroflóru, což může vést ke hromadění toxických látek, poškozování střevní stěny či k narušení střevní funkce. Fungování trávicího systému narušují i mnoho jiných léků např. antihistaminika, antacida, laxativa, antikoncepční pilulky, aspirin, ibuprofen.

   5. těžké kovy a různé chemické látky, ať již z potravy či z okolního ovzduší, vyžaduje zvýšené energetické nároky na jejich detoxikaci a tato energie pak chybí k dokonalému trávení, vstřebávání a transportu živin v těle.

Z výše uvedeného je vhodné doplnit méně racionální životosprávu konzumací pokud možno přírodních přípravků, které ulehčí trávicímu systému a zároveň příznivě zapůsobí i na další tělní systémy např. zklidněním psychického stavu, přívodem minerálů či vitaminů, posílením organismu, jeho pročištěním apod. Velmi vhodnou volbou je použití bylinných preparátů, které nejsou vzhledem ke svému přírodnímu původu organismu „cizí“. Ze široké škály můžeme zmínit léčivé rostliny, jež patří ve světě nejen k vůbec nejvíce používaným, ale také k nejúčinnějším.yellow-gentian-603227_1920

Kořen hořce žlutého se pro své účinky používá již přibližně 3 tisíce let. Obsahuje hořčiny, silice, třísloviny, pektiny, minerály a řadu dalších cenných látek. Hořčiny a silice podporují vylučování žluče a trávicích šťáv a příznivě ovlivňují prokrvení trávicího traktu a vstřebávání živin. Pozitivně působí na množení červených a bílých krvinek. Hořec se proto využívá k podpoře trávení a povzbuzení chuti k jídlu. Pomáhá rovněž při nadýmání, žaludečních nevolnostech a pro urychlení rekonvalescence. Podporuje čištění střev a jaterní funkci. Kromě trávicího systému má ale hořec i další příznivé účinky. Posiluje organismus při únavě vč. chronického únavového syndromu, působí antibakteriálně, zmírňuje projevy artritidy, usnadňuje hojení ran.

mint-793078_1920

Máta peprná patří rovněž mezi fytoterapeutika, která lidé používají po několik tisíciletí, její účinky byly známy již ve starověkem Řecku a Římě. Mezi hlavní účinné látky máty patří silice obsahující mentol, cineol, piperitol, thymol, dále třísloviny, hořčiny a flavonoidy. Nať máty se používá ke zklidnění trávicího traktu, tlumí křeče a nadýmání, povzbuzuje vylučování trávicích šťáv, zejména žluči, působí dezinfekčně, neutralizuje pálení žáhy, harmonizuje střevní funkci. Máta ovšem vykazuje daleko širší působení, než pouze v trávicím systému. Zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá tlumit úzkost a depresivní stavy, příznivě působí při migrénách, nevolnostech nervového původu i při nespavosti. Jsou dobře známy její blahodárné účinky na dýchací cesty, pomáhá uvolňovat ucpané dutiny při nachlazení, zmírňuje projevy nachlazení, vyvolává pocení. Máta se odedávna využívala také pro posílení fyzického stavu.

Lékořice lysá, rostlina původem z Orientu, je jedna z nejdůležitějších léčivých rostlin na Zemi. Její používání pro léčebné účely se v Číně datuje někdy od 3. tisíciletí před n. l., v Evropě se využívá cca 3 tisíce let. Původně byla používána jako antitoxin při otravách, postupně se její využití podstatně rozšířilo. Kořen lékořice („sladké dřevo“) obsahuje látky zvané saponiny – zejména glycyrrhizin, glykosid liquiritin, silice, třísloviny flavonoidy a tzv. fytoncidy. Příznivý je rovněž obsah rostlinných sterolů a minerálů, zejména vápníku, železa, hořčíku, manganu, fosforu, draslíku selenu, křemíku a zinku. Z vitamínů můžeme zmínit vitamíny skupiny B a vitamin C. Využití lékořice je opět velmi široké a to nikoliv pouze v oblasti trávicí soustavy. Lékořice podporuje dobré trávení a celkově pomáhá udržovat zdravý trávicí trakt. Blahodárně působí při  žaludečních a střevních vředech – jednak díky antibakteriálním účinkům omezuje růst baktérie Helicobacter pylori, jednak stimuluje obnovu sliznic, posiluje tvorbu slizových ochranných povlaků na sliznicích a působí jako přirozené antacidum. Lékořice rovněž zklidňuje trávicí trakt, příznivě působí při cirrhóze jater a hepatitidách, stimuluje peristaltiku střev. Z účinků mimo trávicí soustavu stojí za zmínku zejména podpora vykašlávání při potížích z nachlazení, dezinfekční účinky v organismu,  posílení imunitního systému (jsou publikovány práce např. o efektu lékořice na zvýšení hladiny interferonu) a ochranné účinky proti oxidačnímu stresu. Už od starověku je lékořice hojně využívaná  pro fyzickou i psychickou stimulaci a posílení organismu, pomáhá bojovat i s chronickým únavovým syndromem.

Jak již bylo řečeno, spektrum rostlin používaných pro podporu trávení je velmi široké, počínaje rostlinaEmulips Forte XXLmi známými jako koření (anýz, zázvor aj.) přes heřmánek, smetanku (pampelišku) až po pelyněk, aloe a spoustu dalších. Ty, o nichž jsme se podrobněji zmínili v tomto článku, však určitě lze nazvat „top“ léčivými bylinami pro péči o trávicí soustavu. Velmi vhodné jsou přípravky obsahující kombinace těchto bylin, v nichž se doplňují a znásobují příznivé účinky. Všechny tři byliny jsou obsaženy v přípravku Emulips Forte společnosti OKG, který navíc obsahuje i další složky se specifickým působením. Tak např. glyceridy a diglyceridy kyseliny olejové zajišťuji emulgaci tekuté směsi přípravku, zároveň však mohou organismu usnadnit emulgaci a trávení tuků. Tím umožní trávit vitamíny rozpustné v tucích (A,E,D,K).

Emulips forte navíc obsahuje biologicky aktivní minerály –  hořčík, vápník, železo, draslík,fosfor, selen, zinek, vitamíny B a C

Emulips Forte se i díky tomu liší od běžných přípravků na podporu trávení a představuje unikátní prostředek určený pro široké vrstvy zákazníků trpících rozmanitými trávicími ikona-koupit - vlastníproblémy a hledajících proto účinnou pomoc a úlevu.

EMULIPS FORTE koupíte ZDE

Zpracoval: RNDr. Lubomír Meravý

Pozn. V textu byly využity mj. informace z publikace Korbelář, Endris, Krejča: Naše rostliny v lékařství, WHO monographs on selected medicinal plants, Vol. 1 – 5, L. Page: Healthy Healing’s Detoxification.

Taky máte občas takové chutě na sladké jako já?

Máte pořád chuť na sladké nebo na slané? Co to znamená? Neodolatelná chuť na některý druh potravin může signalizovat nedostatek některého z vitamínů či minerálů. Také to může znamenat, že naše výživa se ubírá nesprávným směrem. Pokud ovšem dáme tělu to co skutečně potřebuje, tak to pak nevypadá jako když tělo říká:“Chybí mi vitamín B12 …

Máte pořád chuť na sladké nebo na slané? Co to znamená?

Neodolatelná chuť na některý druh potravin může signalizovat nedostatek některého z vitamínů či minerálů. Také to může znamenat, že naše výživa se ubírá nesprávným směrem.

Pokud ovšem dáme tělu to co skutečně potřebuje, tak to pak nevypadá jako když tělo říká:“Chybí mi vitamín B12 a C“ – a Vy mu dáte řízek. Tělo znovu: „Hele já chtěl vitamín C a nyní mi chybí ještě hořčík“ A Vy mu dáte čokoládu :o)

Některé nutkavé chutě:

Banány: nejspíše Vám chybí draslík a hořčík. Jeden střední banán ho obsahuje asi 555mg.

Sýry: máte opravdový hlad po vápníku a fosforu.

Jablka: Dodává vápník, fosfor, hořčík a draslík a může přispět svým pektinem ke snížení hladiny cholesterolu.

Máslo: Zdroj nasycených mastných kyselin.

Kola: chuť na kolu může znamenat v podstatě totéž jako na kávu, obojí obsahuje kofein. Pozor mnoho cukru!

Ořechy: Přijímáte hodně bílkovin, vitamínu B i tuku. Pokud jsou solené, dostáváme do sebe i mnoho soli. – většinou využívají lidé ve stresových situacích.

Vajíčka: dvě vejce denně dodají kromě až 13g bílkovin, aminokyseliny a selen, což je přínosem. Žloutek obsahuje rovněž dosti cholesterolu, ale i trochu cholinu, který jej rozpouští. Lékaři doporučují lidem s vyšším cholesterolem nejvýše 3vejce týdně včetně těch, která jsou ukryta v těstovinách.

Ananas: Je bohatý na draslík a vitamín A, vitamín C, vápník, hořčík, fosfor, biotin a inositol

Sůl: chuť na ní neznamená její nedostatek, ale návyk. Snížená funkce štítné žlázy vyvolává touhu po slaných jídlech

Mléko: Dodává vápník, aminokyseliny, tryptofan, který má uklidňující účinek.

Tabulka

Bohužel doporučené 5porcí ovocí a zeleniny je v dnešní době naprosto nedostačující. A to nemluvím o tom, že spousta lidí nesplní ani tuto minimální hodnotu ovoce a zeleniny během dne. A potom se nemůžeme divit, že jsme tak nemocní, překyselení atd…  I to je jeden z hlavních důvodů, proč nám chybí celkově asi 60% živin.

Proto je vhodné stravu doplnit PŘÍRODNÍMI MULTIVITAMÍNY. Já mám vyzkoušené Factor Base Kids, které mají skvělé zkušenosti právě i s přestáním mít chuť na sladké a jedné paní i přestaly chutnat cigarety 🙂 – protože jak jsem již psala, když má tělo co potřebuje, nepotřebuje nic dalšího.Factor-Base Kids

A pokud tělo opravdu dostane to, co potřebuje cítíme se skvěle. Cítíme se plní vitality, energie, bez bolesti, bez zácpy atd.

Je pravda, že jsem zastáncem toho, že pokud tělo si něco vyžaduje, tak bychom mu to měli dát. ALE POZOR – záleží také co to je :o)  Vemte si kdyby takový alkoholik si řekl, že tělo alkohol potřebuje a proto pije každý den litr vodky 🙂 tohle je relativní. Protože ne vždy poznáme co skutečně tělo potřebuje, co mu chybí.

Za hodně podstatné vidím to, že když se jdu nasnídat, tak chvíli zastavit, popřemýšlet a vnímat na co vlastně mám chuť? Víte vytvořili jsme si stereotypy už od rodičů a proto si každé ráno mažeme chleba s marmeládou, salámem…..atd. A věřte mi, že jen přijít do kuchyně a chvilku jen v klidu přemýšlet. „Mám skutečně chuť na marmeládu, ikona-koupit - vlastnímám skutečně chuť nasýr, salám…? Nebo bych si dala raději tohle či něco jiného? Nebo dnes raději dám pauzu?“ uděláte hodně pro naše tělo.

Je neuvěřitelné jak si tělo řekne samo, ale je potřeba mu dát prostor na to, aby se vůbec projevilo a Vy jste poznali na co SKUTEČNĚ máte CHUŤ!!!

Přeji Vám dobrou chuť a správný výběr podle Vašeho těla a chuti.

Bylinky a správná strava jsou skvělými pomocníky pro naše zdraví a můžeme díky nim se zbavit zdravotních problémů, nebo si zdraví udržet a žít s energií a vitalitou.

“ Vraťme se k přírodě a příroda nás odmění“

Když se mě budete chtít na něco zeptat nebo s něčím poradit NAPIŠTE MI: radka@prokvalitnizivot.cz

Sdílejte tento článek ať co nejvíce lidí ví o možnosti přírodního léčení sebe sama… Děkuji za sdílení,  za komentáře nebo Like.

Chcete se opravdu UZDRAVIT a nebo TO chcete jen „na pojišťovnu“

Najděte si nový styl života, ve kterém se budete cítit plní energie a budete si užívat života naplno….

PŘEKYSELENÍ ORGANISMU je jako cholesterol – nebolí……

PŘEKYSELENÍ ORGANISMU je jako cholesterol – nebolí, ale postupně vzniká až z toho vzniknou velmi závažné zdravotní problémy. Projevy překyselení organismu: Nedostatek energie a stálá únava, snížená výkonnost, bolesti svalů, bolest hlavy, nespavost, zadržování vody v těle, migréna, kožní onemocnění, zažívací problémy, záněty kloubů, osteoporóza, obtížné polykání, pálivý pocit v ústech, nízký krevní tlak, nadváha.Citlivost …

Tabulka-kyselosti-a-zásaditosti-potravin

PŘEKYSELENÍ ORGANISMU je jako cholesterol – nebolí, ale postupně vzniká až z toho vzniknou velmi závažné zdravotní problémy.

Projevy překyselení organismu:

Nedostatek energie a stálá únava, snížená výkonnost, bolesti svalů, bolest hlavy, nespavost, zadržování vody v těle, migréna, kožní onemocnění, zažívací problémy, záněty kloubů, osteoporóza, obtížné polykání, pálivý pocit v ústech, nízký krevní tlak, nadváha.Citlivost na chlad, častá onemocnění a nachlazení, zpomalené hojení ran, poruchy prokrvování, studené končetiny a jiné

Sami si můžete změřit svoje PH organismu – stačí si pořídit lakmusový papírek za pár korun (v lékárně, někdy to mívají i v chovatelských potřebách, případně na internetu).

Pokud bude pod 7, máte překyselený organismus.

Jak zjistíte pomocí lakmusového papírku, jaké máte PH?

Vždy byste měli i s koupí lakmusového papírku obdržet i návod, pokud tam není, zde připojuji:

Osobně jsem to dělala tak, že jsem se vyčůrala do čisté lahvičky (vyvařené), namočila jsem na 1-2 sekundy papírek a položila na lahvičku a čekala. 

Potom co se mi vybarvil, plakmusový papírekapírek přiložím k dané srovnávací škále…

 

Nejlépe je dělat test u ranní moči, ale můžete ho dělat i přes den… Z ranní moči může být někdy mezi 6-7, ale přes den už byste měli mít své PH min. 7-8

 

Na obrázku vidíte přehled kyselotvorných a zádotvorných potravin – min. 50% své stravy by měla být syrová a dle PH, které potřebujete

– avšak pokud už máte hodně překyselený organismus (5 a méně), je potřeba mu pomoci nejenom stravou, kterou denně jíte.

První pomoc je – ráno na lačno -vlažná voda s vymačkanou půlkou citronu (ovšem toto vyrovná max mezi 6-7)

 

Pokud je už překyselení v orgánech – hlavně je to znát na kloubech – protože tělo si odkyseluje vápníkem z kostí a kloubů (artritida, revmatitida, bolest kloubů atd…) – tak je opravdu potřeba už větší kalibr a tím může být i OK BETA+

MIRACLE

 

Pokud jste zjistili, že jste překyselený nebo chcete něco preventivně můžete si buď pouštět v difuzéru nebo dávat 1kapičku 100% esenciálního oleje MIRACLE na bříško. (osobně dávám Miracle a Coldet na bříško každý večer sobě i dcerám)

 

ikona-koupit - vlastní

 

V případě otázek mě kontaktujte, ráda se Vám budu věnovat.

Krásný den plný zdraví a vitality přeje

Radka Krosnářová
Kdyby Vám cokoliv nebylo jasné, nebo jste se mě chtěli na něco zeptat napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz

 

Mohlo by Vás také zajímat:

Jak to, že některé děti chodí do školky a jiné jsou stále nemocné?

Jak vznikají civilizační nemoci?

Molekula NO může zachránit život!

 

 

Co jsem zjistila o PARAZITECH? Jak nám škodí a JAK NA NĚ?

Jsem šíleně zvědavá maminka, proto mě samotnou zajímalo jak je to s parazity. A jak to, že zvířata odparazitováváme každoročně, ale u sebe si nedokážeme připustit, že by vůbec mohly být…  Viz informace co jsem zjistila…: Ing. Bláhová zjistila velkou souvislost mezi parazity a nervová onemocnění ROS, parkinson, epilepsie a deprese. Paraziti způsobují i mnoho …

Jsem šíleně zvědavá maminka, proto mě samotnou zajímalo jak je to s parazity. A jak to, že zvířata odparazitováváme každoročně, ale u sebe si nedokážeme připustit, že by vůbec mohly být…  Viz informace co jsem zjistila…:

Ing. Bláhová zjistila velkou souvislost mezi parazity a nervová onemocnění ROS, parkinson, epilepsie a deprese. Paraziti způsobují i mnoho jiných zdravotních potíží…

Našla společného jmenovatele – parazity:

 1. Larvy parazitů včetně dospělých jedinců cestují po těle
 2. Neexistuje člověk, který by parazita nemělbugs-575503_1280
 3. Objevila souvislost parazitů s autoimunitou

Autoimunita může probíhat i izolovaně např. jen v mozku, ve štítné žláze…

Praxe ukazuje, že imunitní systém „nadřazuje“ v pořadí důležitosti parazity.
Pokud začneme odstraňovat nejprve je, tělo se mnohem ochotněji  vypořádává  s virovou a bakteriální zátěží.
 Obrátíme-li postup, jde to ztuha a trvá to dlouho. Parazité jsou totiž sami promořeni našimi viry a bakteriemi, a pokud si necháme v těle „živý rezervoár v podobě parazitů“, je detoxikace drobnějších zátěží sisyfovská.

Základní symptomy přítomnosti parazitů jsou zhubnutí, alergie, choroby trávicího traktu, změny psychiky, noční hrozné sny, bolesti břicha. Jsou i paraziti, kteří pokud se dostane od psa do těla člověka, tak se šíří jako metastáze a mohou způsobit smrt.

PARAZITI NÁM ODEBÍRAJÍ DŮLEŽITÉ ŽIVINY (i vitamíny a minerály)

JAK NA PARAZITY:

 1. vypuzení parazitů
 2. udržovat zásadité prostředí organismu
 3. posílení imunity

Které potraviny paraziti nesnášejí?

Nemají rádi hořké a pálivé látky. Protiparazitárně působí hřebíček, pelyněk a kopretina.

 

Přestože na každého parazita půdobí jiná bylina doporučuji následující:

Tymián:  přírodní antibiotikum

hřebíček: projde krevním řečištěm –  zabíjí larvy i vajíčka

Chilli papričky: pročistí celé tělo

Prorostlík čínský: čistí a posiluje játra, má účinky proti působení různých mikroorganismgarlic-25382ů v těle, čistí krev a má antimikrobiální účinky

česnek: je přírodní antibiotikum a působí na všechny druhy parazitů

čistí krev, odstraňuje metabolity, eliminuje různé viry, bakterie, kvasinky a parazitické červy

Lopuch větší – čistý krev, pomáhá tělo zbavit nadbytečné kyseliny močové a vápníkových usazenin, stimuluje játra

Ostropestřec mariánský: detoxikace jater, podporuje jaterní detoxikační funkce

Smetanka lékařská: čistí krev a působí proti výskytu škodlivých bakterií v tlustém střevě, zklidňuje trávicí trakt a pročištuje játra a ledviny

Amala – indický angrešt – podporuje detoxikaci a působí příznivě na trávení, obsahuje velký zdroj vitamínu C

 

Prorostlík, Česnek, Lopuch, Ostropestřec, Smetanku a Amala obsahuje výrobek Factor Base DETOXFactorBase detox

Je to špička na našem trhu mezi detoxikačními produkty.

Má již i prokazatelné výsledky co se týká parazitů:

Má známá Jana byla na přístroji Oberon, kde se jí objevilo 35 různých parazitů, patogenů ve velkém množství. navíc i jedna potvůrka, kterou si přivezla z Číny a nemohla se jí zbavit. Po jednom balení Factor Base DETOX šla znovu na přístroj a z 35, které měla před měsícem se jí objevilo jen 2 a v nevýznamném množství.

ikona-koupit - vlastní

 

Začněte i Vy se detoxikovat nejenom kvůli tomu, že se to říká 🙂, ale kvůli tomu, že je to opravdu důležité a potřebné pro Vás a pro Vaše celé tělo.

Proti parazitům bohužel nikde v lékárně nic neseženete a přitom zde máme přírodní cestu, která opravdu funguje!!! Již má prokazatelné výsledky!!!

Začněte s DETOXIKACÍ JIŽ TEĎ!

Proč necháváme odparazitovávat své zvířecí miláčky, ale sebe ne? Proč pro zvířata jsou prostředky na odstranění parazitů a u lidí téměř žádné?

FactorBase detox

ikona-koupit - vlastní

Zde máte velkou šanci i Vy!

Výrobek lze objednat zde

Pokud máte nějaké otázky, napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz (725 521 518)

Vaše průvodkyně kvalitním životem a šíleně zvědavá  maminka 🙂

Radka Krosnářová
www.zdravizbylinek.cz
www.obchod.prokvalitnizivot.cz

 

 

Co by potěšilo nás nebo naše blízké?

Přemýšlíte někdy co dát svým blízkým za dárek, ale aby to nebyla „hloupost“, kterou jen odloží na poličku? Osobně mám ráda dárky, které člověk fakt využije, nejen z praktického hlediska, ale má z toho ještě radost. Přináším Vám pár tipů nejen na Vánoce… Vyberte si, nebo mi napište a já Vám poradím s tím nejvhodnějším …

Přemýšlíte někdy co dát svým blízkým za dárek, ale aby to nebyla „hloupost“, kterou jen odloží na poličku?

Osobně mám ráda dárky, které člověk fakt využije, nejen z praktického hlediska, ale má z toho ještě radost.

Přináším Vám pár tipů nejen na Vánoce… Vyberte si, nebo mi napište a já Vám poradím s tím nejvhodnějším pro Vaše blízké… Protože si myslím, že právě zdraví je to nejcennější. Své tělo a jeho zdraví máme jen jedno a je potřeba se o něj starat, abychom se cítili dobře a mohly prožít život bez bolesti a bez zdravotních problémů.

 

Již po prostudování těchto stránek nebo mého facebooku, je Vám asi jasné, že jsem šíleně zvědavá maminka, které baví vše co se týká ZDRAVÍ a PŘÍRODY.

Tyto dva elementy jsou mou prioritou a s čím je to spojeno? Co ode mně můžete očekávat?:

podtrzitkopomocí doplňků stravy, es,olejů se uzdravit a nebrat žádné chemické léky,

podtrzitkomožnost psychické úlevy a osvěžení

podtrzitkoprovonění domu, kanceláře, auta a tím nastolení dobré nálady a harmonie

podtrzitkokosmetika na přírodní bázi bez parabenů

podtrzitkoekologické praní

podtrzitkobavlněné vložky i s bylinkami

 

Vždy doporučuji jen to co sama používám a značka má moji důvěru, že mají dobré produkty….

Mým heslem je „Jak uvnitř, tak venku, jak venku tak i uvnitř“  – proto propojuji bylinky, ekologické praní i kosmetiku na přírodní bázi… Všichni toto všechno používáme, tak proč nevyužít všeho dohromady na jednom místě…

girl-1208307_1280

Pro mě INVESTICE DO ZDRAVÍ – je ta nejlepší investice. Protože můžeme mít všechno, ale pokud nemáme zdraví, pak myslíme jen na jedno! Abychom se uzdravili a mohly dělat vše co jsme měli předtím.

Možná se Vám taky stalo něco jako mně, že když jsem byla nemocná, najednou jsem si mnohem více vážila i jen toho, že mohu vstát, že se mohu hýbat a toužila jsem jen potom, abych se uzdravila a mohla si jít třeba zaběhat, nebo se víc věnovat dětem apod… Kolikrát právě v takových chvílích si uvědomujeme co je podstatné… A jedno z nejpodstatnějších je právě podle mého názoru ZDRAVÍ!

Vždy doporučuji jen to co sama používám a značka má moji důvěru, že mají dobré produkty….

Doplňky stravy i esenciální oleje jsou:
– 100% přírodní
– vychází z principů TČM (tradiční čínské medicíny)
– harmonizují organismus a tím ho nastaví do správné rovnováhy a tím uzdravuje…

 

Vysoký tlak, cholesterol, cukrovka, posílení žil, křečové žíly, hemeroidy a vše související se žíly a srdcem. Posílení imunity a vitamíny v jednom:

srdce,stetoskop

Máte Vy nebo Váš blízký potíže s výše uvedeným?

Je jedno jestli jde o více problémů dohromady, nebo třeba i jen o časté modřiny na nohou… Vše souvisí s cévami.

Je potřeba cévy pročistit a dát potřebnou výživu. Úžasné a rychlé výsledky máme díky novému objevu Dr. Ighnarovi, který objevil zázračnou molekulu NO, která nám toto vše a mnohem více udělá v organismu a to díky molekule NO, která je sice obsažená v potravinách, ale přijímáme ji velmi málo… viz článek“ Molekula NO může zachránit život“ 

Moje maminku trápí křečové žíly a jelikož je cukrářka a celý den je na nohou a zvlášť v létě trpí na otoky nohou, křeče do nohou… Potom co jsem jí dala Factor Base NO na vyzkoušení, tak již po prvním použití řekla, že se jí ulevila křeč v nohách a chválila si, jak celé léto jí neboleli nohy a neměla otoky nohou…

 

Celkem 8 let jsem brala léky na tlak po skvělém doporučení s Vámi jsem přešla na výrobek Base NO a výsledek je skvělý. Tlak byl původně bez léků 160 na 90 s lékami od doktorky 140 na 90 a s výrobkem Base NO 120-130 na 80-90. Prášky na tlak jsem přestala brát. Výrobek Base NO beru přibližně 3 týdny a tlak mám v pořádku a cítím se méně unavaná. Moc Vám děkuji za radu a ikona-koupit - vlastnískvělý výrobek pro mě a mohu jen doporučit.Děkuji za vše Míša Michala H., Uherské Hradiště

 

 

Posílení IMUNITY a doplnění vitamínů

fruit-1133768_1280Jste Vy nebo Vaše děti často nastydlé? nebo míváte chutě na sladké? Nemůžete do dětí dostat žádnou zeleninu?

Ačkoliv uznávám ovoce a zeleninu jako za jeden z nejlepších zdrojů vitamínů a minerálů… občas je potřeba zvýšit spotřebu vitamínů a minerálů (jako třeba v období od podzimu do jara) a v tu chvíli přidávám i já nejlepší přírodní zdroj vitamínů a minerálů ve formě přírodních multivitamínů  – napsala jsem článek – porovnání kolik bychom museli sníst oproti jedné tabletě FB KIDSkids

I já dávám svým dětem preventivně půlku tablety a v náročnějším období jednu tabletu. Když
dojde k nějakému nastydnutí dávám samozřejmě i více… Jde o přírodní zdroje, takže vím, že tím dětem neublížím a při nachlazení tělíčko potřebuje mnohem více vitamínů a minerálů na to, aby se rychleji vzpamatovalo a dostalo se do pořádku co nejdříve….

 

ikona-koupit - vlastní

 

Krásné vlasy díky příroděbeautiful-71493_1280

Použijte speciální směs 100% esenciálních olejů HAIR a budete mít vlasy krásné, jemné, husté a který drží tvar. Sama ho používám nejen já a moc si ho chválím. Navíc manžel díky této unikátní směsy konečně nemá lupy.

Stačí nakapat 3-5 kapek do dlaně a rozetřít do vlhkých vlasů (po umytí). A vlasy jsou krásné, hebké, husté a nádherně voní i několik dní.

Moje zákaznice z Ostravy mi také potvrzuje, že díky HAIR mu drží více účes a že si i méně často umývá vlasy.

 

 

Kosmetika BEZ PARABENŮ, SILIKONŮ a bez alergenů

Přiznám se, že když přišla tato kosmetika na svět, moc jsem jí nedůvěřovala, ani nevím proč. Ale potom co jsem viděla složení a pár zkušeností, mohu doporučit. Vždy je tam min. 95% přírodních složek.

A spokojenost s kréme je u více lidí….

Můžete využít i dárkovou sadu PŘÍRODNÍ KOSMETIKY VICELA nebo zakoupit jen jeden/dva jako dárek

ikona-koupit - vlastní

 

katalog-produktu-okg-uvodni-str

 

Katalog přírodních doplňků stravy OKG si prohlédnete zde:

 

 

Všechny 100% esenciální oleje a difuzéry si prohlédnete zde:

 

 

Vraťme se k přírodě a příroda nás odmění“

Když se mě budete chtít na něco zeptat nebo s něčím poradit NAPIŠTE MI: radka@prokvalitnizivot.cz

Chcete poradit, jak mít dožitovní SLEVU 15% nebo 30% na všechny 100% esenciální oleje Bewit? Nebo 40% slevu na přírodní produkty OKG?

Napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz nebo zavolejte 725 521 518

Radka Krosnářová