e-book Jak se zbavit ekzému, lupenky

Jaké by to bylo, kdybyste měli zdravou pokožku bez zarudlých a suchých fleků?

Co když byste už nemuseli zažívat to urputné svědění a neustálý pocit, že se prostě „musíte“ poškrábat?

Nebo je to Vaše dítě, které se tím trápí a moc mu chcete pomoc, ale už nevíte co máte dělat a zažíváte pocity beznaděje?

S atopickým ekzémem si často nevědí rady ani sami lékaři.

Slýcháváte od lékařů, že dítě z toho vyroste? Nebo že si na to jednoduše musíte zvyknout? A nebo jste odešli od lékaře jen s mastičkou s kortikoidy – a váháte jestli máte mazat své dítě steroidním hormonem?

Také jsem byla u lékaře se svoji dcerou a ti mi jen doporučovali mastičky, které jsem odmítala. Protože jsem nechtěla rvát do dítěte takové svinstvo.

Hledala jsem jiné řešení a našla jsem ji v bylinkách.

Trvalo nám to sice trochu déle, protože dcera neměla jen ekzém, ale také potravinové alergie. Avšak úsilí a trpělivost stála za to.

Teď je čistá bez ekzému a potravinových alergií.

Ani Vy nemusíte doufat, že z toho Vaše dítě vyroste, nebo že to někdy přejde…

Ekzém ani lupenka není záležitostí JEN kůže, ale problém je uvnitř v těle. A věřte mi, dá se ho zbavit.

Sepsala jsem nejčastější příčiny vzniku ekzému a také jeho řešení.
A tím můžete problém s kůží zvládnout sami.

S pomocí e-booku si vyberete nejen bylinky na úlevu i na podporu celého organismu. Také získáte tipy na úpravu stravy a dalších praktických rad pro kratší cestu ke krásné a zdravé pokožce.

Vím, že ne každý chce tento problém probírat osobně nebo nějak do detailu a rád by si vyřešil ekzém sám.
Proto jsem sestavila návod, jak se ho postupně zbavit.

Sepsala jsem nejčastější příčiny ekzému a jak se ho můžete postupně zbavit.
Ekzém není problém na kůži, ale příčina je uvnitř nás.

Vyberete si nejen bylinky pro detoxikaci a úlevu a podporu celého organismu.
Abyste nemuseli bylinky složitě shánět, tak jsem Vám připravila odkazy, kde je můžete sehnat.

Velké zaměření v e-booku dávám na stravu a ostatní vlivy, které ovlivňují stav pokožky a uzdravení se od ekzému.

+ na konci dostanete bonus navíc.

Kdo jsem a co o tom vím?

Jsem Radka Krosnářová,
a už od mala mě doprovázeli různé zdravotní problémy a dokonce i jeden se kterým si lékaři nevěděli 15 let rady.
Ve chvíli, kdy mi doktor řekl, že mi dá prášky na nervy, jsem si řekla DOST, tudy cesta nevede. Našla jsem kouzlo bylin a principů čínské medicíny, díky kterému jsem pochopila, jak tělo funguje a co potřebuje, aby se skutečně uzdravilo.
Nejdříve jsem se vzdělávala sama, pak jsem prošla různými kurzy. A strávila jsem stovky hodin (ne-li tisíce) studia. Vše jsem si vyzkoušela na sobě a rodině a přišla jsem na mnoho dalších souvislostí.

Neustále se vzdělávám a jsem v kontaktu i se skvělými lékaři a lékárnici, kteří mi pomáhají ve chvílích, kdy si nejsem na 100% jistá.

Sama jsem si vyřešila díky bylinkám 15letý problém se kterým si doktoři nevěděli rady, dceři jsem pomohla s imunitou, druhé dceři s EKZÉMEM a ALERGIEMI, dále se zácpou, padáním vlasů, podporu kojení, úlevu od prdíků, zápal plic, zánět močového měchýře, gynekologické záněty, cysty, bolesti zad v těhotenství.

Pomohla jsem lidem od migrén, crohnova choroba, nadváhy, cholesterolu, vysokého tlaku, bolesti kloubů, cukrovky, hemeroidů, křečových žil, otoků nohou, jarní únavy, ekzému, alergií, zmírnění schizofrenie  atd…

V e-booku najdete návod, jak se ho postupně zbavit + bonus navíc.

  1. seznámení se s příčinou ekzém
  2. pohled na VODU a jak nám může pomoc s léčbou ekzému
  3. doporučení pro úprava STRAVY a podporu zbavení se ekzému
  4. doporučení použití kosmetiky a drogerie
  5. čím detoxikovat tělo a podpořit tím uzdravení
  6. čím mazat
  7. BONUS navíc

Kolik e-book “ Jak se zbavit ekzému“ stojí?

Cena tohoto unikátního e-booku stojí 788,- Kč

Zuzana Schmiedová

Děkuji Radce za úžasně zpracovaný a napsaný eBook, který je doplněn i různými videi. Pro mě je tento eBook "Jak na ekzém", takovým spásným vodítkem, neboť sama trpím atopickým ekzémem na rukou a je to velmi nepříjemné. Zatím se tímto "návodem" jak na ekzém teprve prokousávám a věřím, že po dodržení všech osmi kroků se mi podaří svůj ekzém zdolat. V ebooku se mi nejvíce líbila kapitola o vodě-jak je nesmírně pro náš organismus důležitá.
To, že je voda pro nás důležitá, všichni samozřejmě víme, ale Radka nám v tomto e-Booku říká mnohem, mnohem víc. Určitě tento eBook stojí za přečtení a já ho doporučuji všem s ekzémem nebo bez ekzému, protože po přečtení a dodržení všech kroků se musí mnohem lépe cítit opravdu každý.
Pro kvalitní život
2020-09-30T11:17:29+02:00

Zuzana Schmiedová

Děkuji Radce za úžasně zpracovaný a napsaný eBook, který je doplněn i různými videi. Pro mě je tento eBook "Jak na ekzém", takovým spásným vodítkem, neboť sama trpím atopickým ekzémem na rukou a je to velmi nepříjemné. Zatím se tímto "návodem" jak na ekzém teprve prokousávám a věřím, že po dodržení všech osmi kroků se mi podaří svůj ekzém zdolat. V ebooku se mi nejvíce líbila kapitola o vodě-jak je nesmírně pro náš organismus důležitá. To, že je voda pro nás důležitá, všichni samozřejmě víme, ale Radka nám v tomto e-Booku říká mnohem, mnohem víc. Určitě tento eBook stojí za přečtení a já ho doporučuji všem s ekzémem nebo bez ekzému, protože po přečtení a dodržení všech kroků se musí mnohem lépe cítit opravdu každý.
1
0
Pro kvalitní život

Mít zdravou kůži, by bylo nádherné. Co myslíte?

Atopický ekzém je nejen zdravotní problém, kdy nás kůže svědí, pálí a cítíme bolest. Chceme ale vypadat i krásně. Chceme, abychom mohli sportovat a vše dělat bez omezení.

Jaké by to bylo mít krásnou a zdravou kůži? Nemuset se stydět se za svůj vzhled a doufat, že se neobjeví další flek na těle?

Možná už ztrácíte víru v uzdravení.

Důležité je se rozhodnout a udělat pro to první krok.

Chcete změnu k lepšímu? Udělejte krok za zdravou a krásnou pokožku.

Už nemusíte trávit desítky a stovky hodin studia na internetu, nemusíte procházet různými kurzy a zkoušet co funguje a co nefunguje. To vše jsem už udělala za Vás.

Atopický ekzém je komplexní problém celého organismu. A Vy nyní máte jedinečnou možnost vzít mé letité zkušenosti na jednom místě a použít co funguje.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.