Reference

 

Komunikace s Radkou probíhá vždycky na přátelské, ale velmi profesionální úrovni.
lucka D.S jakýmkoliv zdravotním problémem umí poradit a doporučit vhodný přípravek, ke kterému vždy přidá nejen rady ohledně užívání, ale i dobré zkušenosti, které již za své působení stihla získat. Má až neuvěřitelný přehled, přesně dokáže popsat, jak funguje lidské tělo a kde vzniká daný problém – a na všechno dokáže doporučit vhodný přípravek, popřípadě kombinaci přípravků, díky kterým se naše tělo vrátí do toho “správného nastavení” a my si tak můžeme vychutnat život bez zbytečných zdravotních trápení.
Pomohla mi vyřešit problém s nechutenstvím a pálením žáhy v těhotenství, zároveň mi poskytla i radu, jak zlepšit kojení a zažívání a ještě se zdravě vrátit na svou předtěhotenskou váhu. A to všechno pomocí přírodních přípravků, žádných chemických dryáků od šílených vědců :).
Jako těžká ekzematička a astmatička jsem se za svůj život dost natrápila, ale i tady si Radka věděla rady.
Jsem jí velmi vděčná a ráda ji doporučím všem, kteří se trápí se svým zdravím a nebo si jen chtějí vylepšit imunitní systém a udělat něco zdravého pro své tělo.

Lucie D. Krasíkov

 

Marcela K. Červená Voda

S Radkou jsem spokojená, jsem ráda že mi vždy pomohla když mi bylo ouvej. Mohu jen doporučit.

 

Tereza Adámková2Narodil se nám druhý syn. A už v porodnici jsem bohužel měli velim velké problémi s bolestí bříška a kolikou. Celkem to trvalo 9 týdnů. Absolutně nic nepomáhalo ani na malou chviličku. A pak jsem objevila Vaše video na youtube a jak se říká tonoucí se stébla chytá tak jsem si objedala Emulips s příchutí anýzu. A již po cca 3 dnech jsem měla naprosto jiné dítě doma. Malému se ulevilo a mě také. Dávala jsem nejprve jen sobě a později i jemu pár kapek. Opravdu bych tomu nevěřila kdybych si neprošla takovým peklem a Emulips nám tak strašně rychle pomohl. Jsme spokojení a o bříšku vůbec nevíme 🙂 Moc děkuji Adámková

Adámková ( Klobouky u Brna)

 

K Radce jsem se dostala úplně náhodou na internetu, když jsem si přečetla její zkušenost s produkty OKG. Od té doby jsme ve vřelém kontaktu, od první chvíle se mi věnovala a náš vztah se stával čím dál více přátelštějším. Vycítila jsem z ní, že chce skutečně pomáhat lidem, rozebírat s nimi jejich problémy a sdílet zkušenosti. Její životní zkušenosti a zkušenosti s bylinnými produkty jsou velmi bohaté a má v sobě jistě potenciál pomáhat, skutečně pomoci a být doboru kamarádkou. Jsem moc ráda, že Radka vstoupila do mého života. Děkuji jí.

Kamila Fojtíková, Rychnov u Jablonce nad Nisou (účetní)

 

Pokud hleAlešp.dáte informace, jste zvědaví, nebo nechcete do sebe sypat za každou cenu pilule a věříte bylinkám tak jste tu správně. Na Radku Krosnářovou jsem narazil při hledání brigády. Po zkontaktování reagovala ihned a odpovídala na jakékoliv dotazy a vždy mi byla nápomocná. Jezdí pravidelně na firemní školení takže má informace o novinkách a správné aplikace pro konkrétního zájemce z první ruky. Pokud chcete výrobky OKG jen vyzkoušet určitě neprohloupíte nákupem Factor Base kids-chutná nejen dětem a má spoustu minerálů a vitamínů. Popřípadě Balsam a gel najde uplatnění v každé rodině pokud stojíte o přírodní a rychlé zahojení například poranění kůže, nebo bodnutí od hmyzu. Znám ji i naživo takže nemusíte mít strach, že se jedná o fiktivní osobu což se můžete sami přesvědčit na setkáních OKG a případně si popovídat 🙂

Aleš Podobský, Turnov (student)

 

12278969_1051657074865770_6299484035606999105_nSpolupráci s Radkou Krosnářovou mohu jen doporučit. Opravdový zájem o člověka, snaha pomoci a fundovaně poradit, každý zákazník vysoce ocení. V neposlední řadě musím vyzdvihnout její odborné znalosti a zkušenosti, podložené letitou praxí. Bezproblémová komunikace, aktivní přístup, ochota a příjemné vystupování jsou samozřejmostí.

Radka Volfová, Mladá Boleslav (podnikatelka)

 

Na Radku a přípravky, které používá sem přišla náhodně na netu a přečetla sem si recenze od lidí a zaujal mě tam článek od pana Milana, no a jelikož sem měla též podobné problémy tak jsem zkontaktovala paní Radku telefonicky a domluvila sem se s ní na objednávce po telefonu a vše proběhlo v pořádku.. Je velice milá a komuniaktivní a ve všem velice dobře poradí a pomůže..Kdo má zájem o její přípravky tak jí najde na facebooku pod jménem Radka Krosnářová. Kdo má zdravotní problém čehokoliv tak mohu jen a jen doporučit.

Zdena, Královéhradecký kraj (důchodkyně)

 

Celkem 8 let jsem brala léky na tlak po skvělém doporučení s Vámi jsem přešla na výrobek Base NO a výsledek je skvělý. Tlak byl původně bez léků 160 na 90 s lékami od doktorky 140 na 90 a s výrobkem Base NO 120-130 na 80-90. Prášky na tlak jsem přestala brát. Výrobek Base NO beru přibližně 3 týdny a tlak mám v pořádku a cítím se méně unavaná. Moc Vám děkuji za radu a skvělý výrobek pro mě a mohu jen doporučit.Děkuji za vše Míša

Michala H., Uherské Hradiště

 

Kapky naprosto skvěle pomáhají.Byla to ta nejlepší věc,co jsem mohla udělat.Taky mi příjde,že mám víc mléka a malý má pravidelnou stolici. Na chuť jsem si teda musela zvyknout 😀, ale jinak super. Jsem moc spokojená.
Andrea S.(Hulín)

 

Každý rok pravidelně navštěvuji svoji gynekoložku a zubaře. Asi koncem minulého února, jsem dostala výsledky z cytologie, které byli mírně mimo normy a byl mi diagnostikován vir HPV, co znamenalo, že se cytologii mám podrobit znovu za půl roku.V den kontrolní cytologie, jsem navštívila i zubařku, která po röngtenu zjistila, že spodní osmička vpravo musí již do konce zimy ven.
Po návratu domů jsem se přihlásila na Facebook, kde byl zrovna příspěvek na stránce Zdraví z bylinek o tom, jak bolesti zubů souvisí s jinýma nemocemi. V komentáři jsem se zeptala na osmičku a druhý den jsem měla zprávu od paní Krosnářové a moje obavy z ty kontrolní cytologie se mi začali potvrzovat (HPV včetně TSIL – přednádorové změny na děložním čípku a HPV).
Hned po té co jsem ty výsledky obdržela, kontaktovala jsem paní Krosnářovou a jak slíbila podívala se na vhodnou alternativu. Doporučila mi vonné oleje Coldet a Himalájský Cedr a OK Tau.
Asi po týdnu užívání jsem se začala cítit vyrovnanější s mým tělem, přestala jsem mít i potíže s trávením a po psychické stránce jsem se taky cítila líp, než jindy.
Mezitím, ale lékaři pospíchali tak mě poslali na biopsii a měsíc na to na konizaci. Po konizaci, jsem musela volat do nemocnice kvůli výsledkům z histologie a ty ukázali, že možná zákrok byl i zbytečný, protože výsledky byli lepší než čekali po výsledcích z biopsie.Lékaři byli tím hodně překvapeni. Po zákroku ještě bylinky beru a mohu potvrdit, že mě nic nebolí, dokonce se na ránu podívala gynekoložka a sama byla překvapena, že se to hojí líp než u ostatních pacientek.Také sama mi bylinky schválila a byla ráda, že mě nemusí trápit čipky a prášky na bolest. Navíc mi pomáhají s premenstruačním syndromem a i když mi říkali, že po zákroku bude první menstruace bolestivá a já z toho měla strach, tak mě to nebolí.
Je vidět, že bylinky opravdu zabírali už před zákrokem a pořád mi pomáhají s rekonvalescencí.Oleje krásně voní a na chuť OK Tau jsem si zvykla během 3 až 4 dní.
Za to všechno mohu poděkovat paní Krosnářové a jejímu skvělému přístupu.Musím dodat, že jsem netušila, že i tyhle problémy se dají řešit bylinkami ale paní Krosnářová našla pro mě tu nejlepší alternativu a také prokonzultovala kroky daleko líp než lékaři v nemocnici. Po naší konverzaci po výsledcích z histologie, jsem byla dojatá a vděčná, že jsem paní Krosnářovou měla možnost poznat.
Tímhle bych chtěla ještě jednou poděkovat a popřát hodně úspěchů 🙂

Miriam C. (Plzeň)

 

Helenka KonečnáPokud hledáte co nejobsáhlejší, nejpřesnější a opravdu fundované informace z oblasti bylinkových doplňků stravy, je Radka Krosnářová tou nejlepší volbou. Probírala jsem s ní svoje zdravotní potíže a vždycky měla pro mne užitečnou radu, pomoc a vlídné slovo. Je milá, otevřená s hlubokými znalostmi účinků všech výrobků OKG a vždy ochotná poradit. Helena

Helena Konečná, Moravský Krumlov (úžasná fotografka)

 

Alena PospKomunikace s Raduškou Krosnářovou je výborná. Nacokoliv se jí zeptám ohledně výrobků okg ,tak mi odpoví a poradí dobře ohledně zdravotních problémů. A díky Radce jsem si už vyrešila 12 zdravotních problémů ohledně mé osoby a to nepočítám jak mi pomohla poradit se zdravotními problémy ostatních lidí ,kterým jsem chtěla pomoci se zdravím. A jsem nesmírně vděčná ,že jsem Radušku poznala a otevřela mi oči a ukázala mi ,že se zdravotní problémy dají léčit přírodní cestou s výrobky okg a hlavně ty příčiny nemocí. Dlouholetý zdravotní dědičný problém co mám ,si se mnou doktoři nevěděli rady a nasoukali do mě za 15let spoustu chemických léků a výsledkem bylo překyselený organismus ,nesoustředěnost ,podrážděnost a špatná komunikativnost a ospalá jsem byla po lécích a nic léky nevyřešily. Až jsem poznala Radušku Krosnářovou a ta mi poradila jak si vylepšit zdraví a hlavně odbourat ty chemické léky ,co nereší příčinu nemoci ,ale jenom člověka tlumí a jeho mozek. A postupně beru výrobky okg 2roky a už nemám překyselený organismus ,nejsem nervózní a podrážděná,hlavně můžu konečně fungovat v životě ,což ty bylinky mě vrátily do života a nastartovaly organismus a postupně jsem si vyrešila spoustu malých zdravotních problémů a bylo jich dost ,aspon 12-14.Jsem ted jiný člověk,nejen ,že mi Raduška ukázala jak změnit svůj život po zdravotní stránce ,ale i myšlení na pozitivní a žít kvalitní život a tak jsem jí nesmírně vděčná ,že mi pomohla nejen po zdravotní stránce ,ale i po psychické. Děkuji ,děkuji , děkuji. Myslím ,že jsem jí hodně dlužná a ráda jí někdy také pomohu.

Alena Pospíšilová, Letohrad