Jak jsem přešla žhavé uhlí bez spálenin?

Je možná chůze přes žhavé uhlí a přitom bez popálenin na nohou? ANO JE – Já TO DOKÁZALA! Včera jsem strávila úžasný den plný ZÁZRAKŮ, srdečně děkuji za průvod těmito zázraky Josefu Rezkovi. Věděla jsem, že nejznámější Firewalker je Jiří Vokáč Čmolík, od kterého se také inspiruji, ale chtěla jsem menší skupinku lidí a toto …

Je možná chůze přes žhavé uhlí a přitom bez popálenin na nohou?

ANO JE – Já TO DOKÁZALA!

Včera jsem strávila úžasný den plný ZÁZRAKŮ, srdečně děkuji za průvod těmito zázraky Josefu Rezkovi. Věděla jsem, že nejznámější Firewalker je Jiří Vokáč Čmolík, od kterého se také inspiruji, ale chtěla jsem menší skupinku lidí a toto mi bylo umožněno právě v Pardubicích díky panu Rezkovi, kterého jsem již znala z živých akcí od JV Čmolíka.
Jsem ráda, že jsem zvolila toto místo a tohoto průvodce. Bylo to moc fajn a do teď žiji z prožitků, které jsem tam zažila.
Už když jsem tam jela, věřila jsem, že projdu přes žhavé uhlí bez popálenin, ale nějak jsem si nedokázala představit, že bych ohnula kovovou tyč o hrdlo – A JÁ TO DOKÁZALA!!!

Než vůbec člověk má člověk přejít žhavé uhlí, je nutné projít určitým procesem, které nás na to připraví. A co je nejdůležitější připravit nás na to, abychom byli schopni uslyšet vnitřní hlas v sobě a svolení. Říká se tomu vnitřní vítěz a když ho uslyšíme ve správný čas, tak dokážeme vše co skutečně chceme. Celé odpoledne nás připravovali.

Prvně byla část teorie, jak vlastně mozek a celkově náš vnitřní systém funguje a co je potřeba k tomu udělat. Následovalo sjednocení nálady a energie mezi skupinou lidí – toto se dělá formou korporátního bubnování – toto mě hodně baví, protože jsem sama hudebnice a doslova jsem se v tom vyžívala. Navíc bubnování umožňuje propojovat obě mozkové hemisféry, což potom umožňuje i vyšší využití mozku.

Potom nastala praktická část:přechod přes oheň2

 1. skok důvěry
 2. proražení dřevěnné desky 1,8cm
 3. chůze po skleněných střepech
 4. ohnutí železné tyče o hrdlo (dává se do betonu)
 5. CHŮZE PŘES ŽHAVÉ UHLÍ

Toto vše jsem zvládla a vše bez zranění. Najednou jsem zjistila co vše máme v sobě ukryto. Jak málo využíváme svůj potenciál a přitom toho můžeme tolik dokázat. Jen o tom většina z lidí neví. Vše je v každém z nás. A já vím, že pokud se k tomu někdo z Vás rozhodne, určitě to dokážete. Naučíte se tam sílu rozhodnutí a sílu vlastního vnitřního vítěze. Všichni můžeme zvítězit. Tak jako já to můžete dokázat i Vy!

Vřele doporučuji Firewalking jako obrovský skok, tam kam chcete dojít. Firewalking Vám v tom může velmi pomoci.

Je mnoho teorií, proč se dokáže přejít přes uhlí bez popálenin:

 • lidé nejsou v tranzu
 • lidé využívají vnější ochranu – že si něčím postříkají nohy
 • ochrana elektrickým nábojem – z tancování před samotnou chůzí
 • nadměrné vylučování potu – což je ale možné jen do 100 C
 • ovlivnění fyziologických pochodů – Chodci po ohni prý umí regulovat průtok krve v cévách končetin
 • okultní vysvětlení – soustředění a mystické vytržení, jež vytvoří ochranný obal jakési éterické síly, které člověka ochrání.
 • kombinovaná vysvětlení
 • rozdílnou tepelnou vodivostí

VŠECHNY TEORIE SE V PRAXI VŽDY VYVRÁTILI!!!

 

Přínos

Přínos chůze přes žhavé uhlíky:

1) Člověk se naučí vnímat jeden ze základních prvků lidského světa, oheň, posvátně. My dnes už na oheň myslíme totiž jen spotřebně (plynový sporák nebo opečený buřt), nebo negativně (požáry).

2) Na vlastní kůži člověk zjistí, že doposud jediný akceptovatelný, tzv. vědeckymaterialistický přístup, selhává: z toho důvodu, že ti co tomuto přístupu nevěří, spálí se.

3) Člověk překoná program ve své mysli. Zjistíte, že opravdu jde, překonat celoživotní program, který bez možnosti výjimky tvrdí, že oheň se přejít nedá. A když to jde v tomto případě, co když dosavadní jediný uznávaný způsob vidění reality také není nenahraditelný?

4) O kousek hlubinněji a víc pozná sám sebe. Adrenalinové vzrušení, strach, vzrůstající napětí, odvaha, to vše v intenzitě, jakou většinou dosud nikdy nezažil

5) Zjistí, že rituál je velmi efektivní způsob, jak navázat kontakt s jinými lidmi na jiné úrovni a jak jinak vnímat a cítit a překonat a změnit i sám sebe. Naladí se na skupinu. Přestává pracovat ego.

6) Posiluje sebevědomí. Když jsem dokázal tohle, pak už dokážu cokoliv

7) Naučí se, že řeči nepomohou: tohle nelze okecat. Je třeba prostě vykročit a oheň přejít.

8) Zjistí, že je nesmysl obávat se budoucnosti, neznáma. Než vykročil, také mu nikdo nemohl zaručit, že se nepopálí. A on se nepopálil. Přestože logika i rozum tvrdily, že se popálí.

9) Uvědomí si, že život není jednou provždy určen (rodinou, vzděláním či jeho absencí, zaměstnáním, zvyky), ale že se může a musí neustále měnit. Že je omyl programovat a linkovat – nikdo přece netuší, co ho v životě čeká.

10) Tím vším (a spoustou dalších vjemů a reakcí) se spustí proces změn. Rituál chůze přes oheň, tak jak se dnes na různých kursech organizuje, je velmi účinný, hlubinný a pozitivní zásah do pohodlného stereotypu tzv. “klidného života”. Je to velmi razantní příprava na další a další změny, které člověka v nejbližší budoucnosti zcela jistě čekají.

Já mohu jen a jen doporučit toto fyzický a psychický krok do neznáma. Postavit se svým strachům. A věřte mi, že po tomto zážitku budete mít neuvěřitelnou energii a odhodlání změnit svůj život, tak jak chcete právě VY!

Chcete být bohatí? Chcete být zahrnuti láskou? Chcete mít dost času pro sebe? Chcete cestovat? Chcete dům? Chcete auto? Chcete být úspěšný? CO CHCETE?

To vše MŮŽETE MÍT, stačí si to jen DOVOLIT! A právě Firewalking Vám v tom může pomoci.

Nemohu říct, že Firewalking vše za Vás vyřeší, nebo že potom bude vše snadné, že se potom vše špatné vyřeší. Ale určitě to s Vámi NĚCO udělá. Nejlepší je nic neočekávat, protože pak od toho dostanete daleko víc než byste kdy čekali.

Minimálně však budete mít energii, budete mít nápady, budete vědět…. To co s tím uděláte, je jen a JEN NA VÁS!

Já Vám k takovému zážitku a rozhodnutí přeji mnoho síly.

Vím, že to stojí za to!

VÍM, ŽE POKUD SE TAK ROZHODNETE, DOKÁŽETE VŠE!!!

Držím Vám pěstě.