100% esenciální oleje verzus kombinace přírodní a syntetické látky

Je velký rozdíl mezi tím, když použíjeme 100% esenciální oleje a nebo kombinaci přírodních a syntetických látek v esenciálních olejích! Možná si řeknete, tak hlavněže je tam aspoň něco přírodního…  Právě takováto kombinace přírody a chemie nemusí být zdraví prospěšná. Jak na tuto kombinaci reaguje tělo? Je velmi důležité sledovat kvalitu používaných esenciálních olejů, protože …

Je velký rozdíl mezi tím, když použíjeme 100% esenciální oleje a nebo kombinaci přírodních a syntetických látek v esenciálních olejích! Možná si řeknete, tak hlavněže je tam aspoň něco přírodního…  Právě takováto kombinace přírody a chemie nemusí být zdraví prospěšná.

Jak na tuto kombinaci reaguje tělo?

Je velmi důležité sledovat kvalitu používaných esenciálních olejů, protože jen 100% přírodní esenciální oleje jsou terapeutické kvality a mohou nám pomoci. Bohužel EU umožňuje výrobcům, aby uváděli na lahvičkách, že je to 100% esenciální olej už jen v případě, že obsahuje 20% esence.

A přitom i jen snaha o částečně přírodní vlastně nám může ublížit stejně nebo více než syntetické oleje. Buňky našeho těla jsou velmi inteligentní. A pokud tělu dáte chemickou látku do těla, buňky rozeznají cizí látku (vědí, že je to nepřítel) a uzavřou se, nepustí jí dovnitř. Ovšem játra a detoxikační orgány mají co dělat, aby ty látky pokud možno vypudili nebo vstřebali…

Pokud ovšem v esenciálních olejích je přírodní i chemická složka, tak tělo rozezná tu přírodní složku, otevřou se buňky díky kytičce, ALE do buňky vletí jak ta přírodní, tak i ta chemická složka. A může začít pěkná paseka… Ano někdy se stane, že i takováto kombinace částečně pomůže, ovšem, jak vstřebají chemické látky buňky, to už je dlaší kapitola. Chemické látky mohou měnit naši DNA a tím i strukturu buněk. A nechci tu ani psát co by se mohlo vše stát… Po pravdě sama to přesně taky nevím. Jen vím, že negativní změnou DNA a buněk vznikají různé nemoci a to i nádorové onemocnění a rakoviny, ale také těžké deprese a jiná závažná onemocnění.

natural-medicine-1738161_1920

Myslím si, že z výše uvedeného je zřejmé, že pokud si někdo řekne: „Je tam aspoň něco přírodního“ , tak pro sebe nevolí to nejlepší a nejzdravější řešení. A podle mého názoru a zkušeností navíc ještě doslova vyhazuje peníze…

Tělo máme jen jedno, žádné náhradní nedostaneme, ani nemáme náhradní díly, abychom mohly vyměnit orgány a končetiny a fungovali jsme na 100% znovu. Ani zatím neexistuje zázračný přístroj, který by nás vyléčil hned a ze všeho jako ve filmu… My nežijeme ve filmu. Máme sami zodpovědnost za své tělo a za své zdraví!

Proto vybírejme to nejlepší a nejkvalitnější, abychom si mohly užívat života plného zdraví a energie.

Na světě existují jen 3 firmy, které vyrábí 100% esenciální oleje. (jedna je americká, druhá anglická a třetí česká)

Proč používám BEWIT a v čem vnímám sílu a kvalitu 100% esenciálních olejů BEWIT?

podtrzitkočistá 100% příroda – v lahvičce jsou skutečně 100% esenciální oleje nejvyšší terapeutické kvality bez jakýchkoliv přídavných nebo chemických látek. Takže v lahvičce esenciálního oleje Bewit Máty peprné dostanete 100% esenciální olej z Máty peprné.

podtrzitkoCena – ve finále je to mnohonásobně levnější než pít čaj z byliny – 1kapka = 30-40čajů! A navíc je i levnější než zahraniční firmy + neplatíme poštovné ze zahraničí!

podtrzitkopyramidizování – neuvěřitelně se násobí účinky es.olejů

podtrzitko

S difuzérem se uzdravuje celá rodina a ještě to krásně voní doma

podtrzitkoširoké spektrum použití – zdraví, psychika,nálada, domácnost, firmy, auta, zahrada…

podtrzitko

Synergické směsi – unikátnost těchto směsí je v synergii a jednoduchosti použití. Účinek směsi je daleko silnější a dovolím si říci i rychlejší než u jednotlivých olejů.

podtrzitkomožnost doživotní slevy 15% nebo 30%

Když jsem hledala esenciální oleje, tak jsem věděla,  jak to s nimi a EU je. A proto jsem věděla, že nejdříve potřebuji uvěřit člověku a pak teprve uvěřím olejům. Jirku Černotu (zakladateli BEWIT), jsem nejdříve poznala úplně z jiné oblasti (z oblasti revolučního marketingu, který má mimochodem úžasný! )…. a pak najednou někdo ze skupiny řekl: Vy máte oleje, ukážete nám je? A když jsem si dala 1 kapku Máty peprné a přesně jsem cítila mátu od nosu, krku až po průdušky :-) – hned mě přestala rýma :-) A já věděla, že to je přesně ta obrovská síla 100% kvalitních esenciálních olejů, kterou jsem hledala….

Však vyzkoušejte a uvidíte sami….

esenciální oleje jednodruhové

speciální směsi esenciálních olejů

Difuzéry

A proč doporučuji DIFUZÉRY? Proč nepoužívám aromalampu?

Když budete chtít poradit s výběrem a třeba i poradit jak získat doživotní slevu 15% nebo 30% na tyto oleje napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz

Pokud se Vám článek líbí, označte ho “ To se mi líbí“ a sdílejte ho na Facebooku.