Čistá střeva = zdraví – jak na to? – červen podle čínské medicíny

Pokud jste dosud nezahájili očistu organismu nebo nezměnili životní styl, včetně jídelníčku, směrem ke zdraví s prvními jarními dny, je na to v červnu ten nejvyšší čas. Máte poslední příležitost se očistit před létem!   LÉTO je jediné období, kdy si tělo ukládá živiny do zásoby, ALE jen do VYČIŠTĚNÉHO TĚLA!!!  Čistá střeva jsou základem imunity …

Pokud jste dosud nezahájili očistu organismu nebo nezměnili životní styl, včetně jídelníčku, směrem ke zdraví s prvními jarními dny, je na to v červnu ten nejvyšší čas. Máte poslední příležitost se očistit před létem!   LÉTO je jediné období, kdy si tělo ukládá živiny do zásoby, ALE jen do VYČIŠTĚNÉHO TĚLA!!!  Čistá střeva jsou základem imunity a tím i zdraví.

Měsíc červen je obdobím tenkého střeva. Prostřednictvím tenkého střeva proudí do našeho organismu velké množství důležitých látek. Jakékoli zhoršení činnosti tohoto orgánu má dopady na naše zdraví. A proto se také uvádí, že ve střevech je 80 -90% naší imunity.

FUNKČNÍ STŘEVA = IMUNITA = ZDRAVÍ

Na tenké střevo působí kromě způsobu stravování i psychické faktory a emoce. Škodí mu rozčilování, stres, strachy a nedobrá nálada.

Ve střevech sídlí dobrá nálada – a proto většina lidí co má zácpu, má špatnou náladu 🙂 Chcete si ji zlepšit? – pročistěte si střeva!

Na fyzické úrovni se oslabené tenké střevo může vyznačovat zaplísněním organismu a různými zdravotními problémy způsobenými nedostatkem některých vitaminů nebo minerálů. Objevit se mohou také průjmy a zažívací potíže.

Prevence a léčba: Kromě správné životosprávy a celkového životního postoje je vhodným způsobem léčby i bylinky – na tenké střevo se z bylin ze zahrádky používá tinktura z kopretiny

Příprava tinktury z kopretiny: Čerstvou nať nakrájíme nadrobno a naplníme jí láhev asi do 1/5. Láhev nesmí být tmavá. Nať potom zalijeme 65% lihem až po hrdlo a necháme 14 dní vyluhovat, může být i na slunci, denně protřepáváme. Po 14-ti dnech zfiltrujeme a získáme tinkturu. Užívá se 4-5 kapek 3x denně asi ve 100 ml vody.  

Chcete být fit, pročistit střeva a nechce se Vám dělat tinktura?

COLDET – směs esencí na pročištění střev.

Směs je speciálně určená na detoxikaci střev, kde sídlí 80% naší imunity (ale také alergie, ekzémy, zažívací potíže, potíže s vyprazdňováním, dobrá nálada, bronchitidy, plicní onemocnění atd…).

Stačí 1-2 kapičky na břicho každý den a děláte to nejlepší pro čistá a zdravá střeva a tím si i posílíte hloubkovou imunitu.

Co umí COLDET?:

 • Dokáže ničit patogeny – ty látky, bakterie, které tam nemají být
 • Podporují bakterie, které tam mají být
 • Ve střevech jsou často korkovité útvary, ucpávky a toto všechno dokáže olej podpořit, aby se to pročistilo – aby naskočila naše imunita – jakmile si dává do pořádku střeva, naskočí samouzdravovací proces
 • oleje jsou protizánětlivé, protiparazitické (i červy), přírodní antibiotika, přírodní antivirotika,
 • zvyšuje metabolismus
 • upravuje zažívání (nadýmání, úprava vylučování)
 • zvyšuje hloubkovou imunitu

(mimochodem při alergické reakci, když se namaže pod nos, tak to poměrně rychle tlumí příznaky alergie – u manžela za 20 minut byl v pohodě) 

esenciální olej COLDET

COLDET – imunita, zažívání a dobrá nálada.

Skvělý pomocník pro

 • pročištění střev
 • posílení hloubkové imunity
 • na zažívání,
 • zvýšení koncentrace (díky pročištění střev)

Stačí 1-2 kapičky denně u 100% esenciálních olejů a uděláte obrovský krok pro své zdraví!

1 kapička = 40 čajům a 1 lahvička = 14000 čajů = ušetříte i oproti čajům a ještě máte snadné používáte a uděláte obrovský kus práce pro své zdraví a své tělo!    

O Coldet a celkově o střevech a funkční imunitě mluví zakladatel a výrobce BEWIT esenciálních olejů

“ Vraťme se k přírodě a příroda nás odmění“

Když se mě budete chtít na něco zeptat nebo s něčím poradit NAPIŠTE MI: radka@prokvalitnizivot.cz

Sdílejte tento článek ať co nejvíce lidí ví o možnosti přírodního léčení sebe sama… Děkuji za sdílení,  za komentáře nebo Like.

esenciálního oleje

5 chyb při používání esenciálních olejů

ZDARMA

Uvažujete o používání esenciálních olejů, ale nevíte jak?


Vyhněte se chybám, které lidé nejčastěji dělají a získejte návody JAK používat esenciální oleje bezpečně a správně