Co by potěšilo nás nebo naše blízké?

Přemýšlíte někdy co dát svým blízkým za dárek, ale aby to nebyla „hloupost“, kterou jen odloží na poličku? Osobně mám ráda dárky, které člověk fakt využije, nejen z praktického hlediska, ale má z toho ještě radost. Přináším Vám pár tipů nejen na Vánoce… Vyberte si, nebo mi napište a já Vám poradím s tím nejvhodnějším …

Přemýšlíte někdy co dát svým blízkým za dárek, ale aby to nebyla „hloupost“, kterou jen odloží na poličku?

Osobně mám ráda dárky, které člověk fakt využije, nejen z praktického hlediska, ale má z toho ještě radost.

Přináším Vám pár tipů nejen na Vánoce… Vyberte si, nebo mi napište a já Vám poradím s tím nejvhodnějším pro Vaše blízké… Protože si myslím, že právě zdraví je to nejcennější. Své tělo a jeho zdraví máme jen jedno a je potřeba se o něj starat, abychom se cítili dobře a mohly prožít život bez bolesti a bez zdravotních problémů.

Již po prostudování těchto stránek nebo mého facebooku, je Vám asi jasné, že jsem šíleně zvědavá maminka, které baví vše co se týká ZDRAVÍ a PŘÍRODY.

Tyto dva elementy jsou mou prioritou a s čím je to spojeno? Co ode mně můžete očekávat?:

podtrzitkopomocí doplňků stravy, es,olejů se uzdravit a nebrat žádné chemické léky,

podtrzitkomožnost psychické úlevy a osvěžení

podtrzitkoprovonění domu, kanceláře, auta a tím nastolení dobré nálady a harmonie

podtrzitkokosmetika na přírodní bázi bez parabenů

podtrzitkoekologické praní

podtrzitkobavlněné vložky i s bylinkami

Vždy doporučuji jen to co sama používám a značka má moji důvěru, že mají dobré produkty….

Mým heslem je „Jak uvnitř, tak venku, jak venku tak i uvnitř“  – proto propojuji bylinky, ekologické praní i kosmetiku na přírodní bázi… Všichni toto všechno používáme, tak proč nevyužít všeho dohromady na jednom místě…

girl-1208307_1280

Pro mě INVESTICE DO ZDRAVÍ – je ta nejlepší investice. Protože můžeme mít všechno, ale pokud nemáme zdraví, pak myslíme jen na jedno! Abychom se uzdravili a mohly dělat vše co jsme měli předtím.

Možná se Vám taky stalo něco jako mně, že když jsem byla nemocná, najednou jsem si mnohem více vážila i jen toho, že mohu vstát, že se mohu hýbat a toužila jsem jen potom, abych se uzdravila a mohla si jít třeba zaběhat, nebo se víc věnovat dětem apod… Kolikrát právě v takových chvílích si uvědomujeme co je podstatné… A jedno z nejpodstatnějších je právě podle mého názoru ZDRAVÍ!

Vždy doporučuji jen to co sama používám a značka má moji důvěru, že mají dobré produkty….

Doplňky stravy i esenciální oleje jsou:
– 100% přírodní
– vychází z principů TČM (tradiční čínské medicíny)
– harmonizují organismus a tím ho nastaví do správné rovnováhy a tím uzdravuje…

Vysoký tlak, cholesterol, cukrovka, posílení žil, křečové žíly, hemeroidy a vše související se žíly a srdcem. Posílení imunity a vitamíny v jednom:

srdce,stetoskop

Máte Vy nebo Váš blízký potíže s výše uvedeným?

Je jedno jestli jde o více problémů dohromady, nebo třeba i jen o časté modřiny na nohou… Vše souvisí s cévami.

Je potřeba cévy pročistit a dát potřebnou výživu. Úžasné a rychlé výsledky máme díky novému objevu Dr. Ighnarovi, který objevil zázračnou molekulu NO, která nám toto vše a mnohem více udělá v organismu a to díky molekule NO, která je sice obsažená v potravinách, ale přijímáme ji velmi málo… viz článek“ Molekula NO může zachránit život“ 

Moje maminku trápí křečové žíly a jelikož je cukrářka a celý den je na nohou a zvlášť v létě trpí na otoky nohou, křeče do nohou… Potom co jsem jí dala Factor Base NO na vyzkoušení, tak již po prvním použití řekla, že se jí ulevila křeč v nohách a chválila si, jak celé léto jí neboleli nohy a neměla otoky nohou…

Celkem 8 let jsem brala léky na tlak po skvělém doporučení s Vámi jsem přešla na výrobek Base NO a výsledek je skvělý. Tlak byl původně bez léků 160 na 90 s lékami od doktorky 140 na 90 a s výrobkem Base NO 120-130 na 80-90. Prášky na tlak jsem přestala brát. Výrobek Base NO beru přibližně 3 týdny a tlak mám v pořádku a cítím se méně unavená. Moc Vám děkuji za radu a ikona-koupit - vlastnískvělý výrobek pro mě a mohu jen doporučit. Děkuji za vše Míša Michala H., Uherské Hradiště

Posílení IMUNITY a doplnění vitamínů

fruit-1133768_1280Jste Vy nebo Vaše děti často nastydlé? nebo míváte chutě na sladké? Nemůžete do dětí dostat žádnou zeleninu?

Ačkoliv uznávám ovoce a zeleninu jako za jeden z nejlepších zdrojů vitamínů a minerálů… občas je potřeba zvýšit spotřebu vitamínů a minerálů (jako třeba v období od podzimu do jara) a v tu chvíli přidávám i já nejlepší přírodní zdroj vitamínů a minerálů ve formě přírodních multivitamínů  – napsala jsem článek – porovnání kolik bychom museli sníst oproti jedné tabletě FB KIDSkids

I já dávám svým dětem preventivně půlku tablety a v náročnějším období jednu tabletu. Když
dojde k nějakému nastydnutí dávám samozřejmě i více… Jde o přírodní zdroje, takže vím, že tím dětem neublížím a při nachlazení tělíčko potřebuje mnohem více vitamínů a minerálů na to, aby se rychleji vzpamatovalo a dostalo se do pořádku co nejdříve….

ikona-koupit - vlastní

Krásné vlasy díky příroděbeautiful-71493_1280

Použijte speciální směs 100% esenciálních olejů HAIR a budete mít vlasy krásné, jemné, husté a který drží tvar. Sama ho používám nejen já a moc si ho chválím. Navíc manžel díky této unikátní směsy konečně nemá lupy.

Stačí nakapat 3-5 kapek do dlaně a rozetřít do vlhkých vlasů (po umytí). A vlasy jsou krásné, hebké, husté a nádherně voní i několik dní.

Moje zákaznice z Ostravy mi také potvrzuje, že díky HAIR mu drží více účes a že si i méně často umývá vlasy.

Kosmetika BEZ PARABENŮ, SILIKONŮ a bez alergenů

Přiznám se, že když přišla tato kosmetika na svět, moc jsem jí nedůvěřovala, ani nevím proč. Ale potom co jsem viděla složení a pár zkušeností, mohu doporučit. Vždy je tam min. 95% přírodních složek.

A spokojenost s kréme je u více lidí….

Můžete využít i dárkovou sadu PŘÍRODNÍ KOSMETIKY VICELA nebo zakoupit jen jeden/dva jako dárek

ikona-koupit - vlastní

katalog-produktu-okg-uvodni-str

Katalog přírodních doplňků stravy OKG si prohlédnete zde:

Všechny 100% esenciální oleje a difuzéry si prohlédnete zde:

Vraťme se k přírodě a příroda nás odmění“

Když se mě budete chtít na něco zeptat nebo s něčím poradit NAPIŠTE MI: radka@prokvalitnizivot.cz

Chcete poradit, jak mít doživotní SLEVU 15% nebo 30% na všechny 100% esenciální oleje Bewit? Nebo 40% slevu na přírodní produkty OKG?

Napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz nebo zavolejte 725 521 518

Radka Krosnářová