Sašenka chodí do školky a Natálka ne. Proč?

Krásný den, moje dcerka chodí do školky od posledního týdne v srpnu a už po 2týdnech ve školce začali být děti nemocné. Potkala jsem Natálku ve městě ( spolužačka ze školky mé dcery) a ptala jsem se jí, co to, že není ve školce? A ona na mě: “ Jsem nemocná“. A s její maminkou …

Krásný den,

moje dcerka chodí do školky od posledního týdne v srpnu a už po 2týdnech ve školce začali být děti nemocné. Potkala jsem Natálku ve městě ( spolužačka ze školky mé dcery) a ptala jsem se jí, co to, že není ve školce? A ona na mě: “ Jsem nemocná“. A s její maminkou jsme si popovídali a byla nešťastná, že imunta dětí není co by měla být. Dokonce dali 2,5tisíce za nějaké léky podporující imunitu.

Sašenka sice dostala rýmu, ale díky Factor Base Kids a OK ALFA+ jsmevše zahnali za 3dny a to přitom stále chodila do školky.

Samotnou mě překvapuje, jak už doktoři si nevědí vůbec rady. už jsem se setkala s případem, že chtěli člověku amputovat část nohy (pán začal užívat bylinky a noha byla zachráněna).

Nebo jako u mě – 15let jsem chodila od doktorovi k doktorovi, po různých vyšetřeních a nic. Závěr mého obvodního lékaře byl takový, že nic nenašli a že pokud s tím chci něco dělat, tak mi dají prášky na nervy 🙂

STALO SE VÁM NĚCO PODOBNÉHO?

Typické, když si nevědí rady, hned cpou psychofarmaka. Proto také 1/3 lidí užívají prášky na nervy.

MYSLÍTE SI, ŽE TO VŠICHNI OPRAVDU POTŘEBUJÍ?

STAČÍ SE VRÁTIT K PŘÍRODĚ!

Krásně o tom píše i Tomáš Kašpar ve své knize Nespěchejte do rakve – knihu si koupíte ZDE

I přesto, že jsem výše uvedené řádky nepsala kvůli knize, tak si myslím, že stojí za přečtení, protože člověku se doslova otevřou oči jak to tady opravdu chodí…..

Mnoho ZDRAVÍ a úspěchů přeje

Radka Krosnářová

Kdyby Vám cokoliv nebylo jasné, nebo jste se mě chtěli na něco zeptat napište na mail: info@prokvalitnizivot.cz

Chcete se opravdu UZDRAVIT a nebo TO chcete jen „na pojišťovnu“

Najděte si nový styl života, ve kterém se budete cítit plní energie a budete si užívat života naplno….