Aromaterapie = V čem vnímám unikátnost 100% esenciálních olejů BEWIT?

Dříve jsem esenciální oleje vnímala jen jako příjemnou vůni do domu, ale že by mi to mělo pomoci se zdravím nebo psychikou? To mě ani nenapadlo.

Používala jsem i nějaké esenciální oleje doma, ale nikdy jsem neviděla nějaký účinek. Poznala jsem to až potom, co jsem vyzkoušela poprvé skutečně 100% esenciální olej Máty peprné od mé kamarádky. Dala jsem 1kapičku na čelo dceři, která měla v noci teplotu a do rána ji neměla a byla v pořádku. Tehdy jsem nechápala, že 1-2kapky mohou udělat tak obrovskou sílu. A poznala jsem, že u takto kvalitních es.olejů neplatí “čím více, tím lépe”, ale že stačí 1-2kapičky a udělají obrovskou práci pro nás a naše tělo.

A od té doby jsem hledala…. A “náhoda” mě přinesla k těm nejlepším olejů, co jsem poznala a to od české firmy BEWIT!

Dříve jsem esenciálním olejům ve formě inhalace (v difuzéru), neměla moc důvěru. Nechápala jsem, jak to může fungovat, když to jen voní – než jsem je vyzkoušela!

Objednala jsem si tedy oleje a když mi s difuzérem přišli domů, říkala jsem si, tak vyzkoušíme Borovici, aspoň to tu bude vonět. Velmi mě překvapilo, jak začaly úžasně působit na psychiku mých dcer …

Snažila jsem se vést dcery (4 a 2 roky), aby si mezi sebou vytvářely dohody (výchova nevýchovou). Šlo to, ale velmi to drhlo, pořád jsem to přikládala tomu, že jsou ještě malé, ale světe div se. Dávala jsem do difuzeru 3-5 kapek borovice (100% esenciální Borovicový olej) a najednou po 2 dnech začaly vytvářet samy dohody. Jedna se ptala druhé jestli může tohle nebo tohle…. A já jen koukala….

Uvědomila jsem si to, co jsem si o ní přečetla… že Borovice zvyšuje sebevědomí – a že ti co mají sebevědomí, nemají pocit, že potřebují utlačovat nebo shazovat někoho jiného, aby měli prospěch sami.

Pak jsem týden nepouštěla a po týdnu to opět začalo. Takže teď pouštím 1-2 dny v týdnu Borovici a máme úžasné dcery, které se mezi sebou domlouvají a nevznikají zbytečné hádky.

Neříkám, že se nehádají vůbec, ale zmírnilo se to o 90%! Což už je znát a mě samotné se ulevilo…

Bewit oleje

14 důvodů PROČ doporučuji právě 100% esenciální oleje BEWIT?

V čem vnímám jejich sílu, kvalitu a unikátnost?

1. 100% kvalita = 100% čistá příroda

v lahvičce jsou skutečně 100% esenciální oleje nejvyšší terapeutické kvality bez jakýchkoliv přídavných nebo chemických látek.

2. 100% kvalita = pečlivý výběr surovin

firma Bewit i její zakladatel Jiří Černota se stará, aby suroviny, ze kterých se vyrábějí 100% esenciální oleje byli rostliny vypěstované čistou organickou cestou. Bez umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů, genetické modifikace a jiných přísad.

3. Násobení kvality díky PYRAMIDIZOVÁNÍM ( + kvantováním)

Během výroby, zpracování i skladování jsou oleje pyramidizovány. Tímto je Bewit unikátní. Nevím já ani  Jiří Černota (zakladatel Bewit) o žádné jiné firmě, která pyramidizuje své 100% esenciální oleje, natož ve všech stádiích výroby! Díky pyramidizování es.olejů jsou násobky mnohonásobně silnější!!!!

(je dokázáno, že v pyramidě se brousí žiletka a že jejich životnost vydrží až 10xvíce než normální)

Navíc směsy 100% esenciálních olejů jsou kvantované a přitom nechávají otevřené možnosti použití bylinek pro daného člověka. 

(např. zkušenost mojí kamarádky s olejem MIRACLE si nejen odkyselila organismu, ale také pozorovala, že se mohla lépe učit angličtinu)

4. Cena

vyjde mnohonásobně levněji než pít čaj z bylin – 1kapka = 30-40čajů!

1 lahvička = 17 000 čajů!

5. Široké spektrum použití

zdraví, psychika,nálada, domácnost, firmy, auta, zahrada…

Použití od prevence, malých bolístek, po alergie, astma, vážné nemoce. A dokonce jsou prokázány i účinky esenciálních olejů na rakovinu.

Osobně na nich oceňuji použití nejen na fyzické problémy, ale i na psychiku člověka. Každý se občas potýká s něčím, s čím si v danou chvíli neví rady – nervozita, nespavost, honění myšlenek, deprese, schopnost komunikace, schopnost soustředit se, zvýšení sebevědomí, zlepšení schopnosti leadra, obchodníka atd…

6. Jednoduchost aplikace a přitom variabilita

Každý si může najít formu aplikace, která mu vyhovuje nejvíce. Někomu vyhovuje aplikace inhalací přes difuzér (provoní místnost a přitom uzdravuje všechny v místnosti), někomu vyhovuje jako mě aplikaci na kůži, někdo chce vnitřně užívat ( EU vnitřní užívání zakazuje, nicméně Francouzi takto používají es.oleje), někdo používá es.oleje s nosnými oleji. Je to na každém člověku, co mu vyhovuje.

7. Vhodné i pro děti

dětem krásně voní a moje děti si už i sami maží nožičky směsi Bodyguard a nosného oleje (v roll-on) . A pro mě je to výhra, protože nemusím do nich cpát něco co jim nechutná a nebo chutná, ale není to kvalitní ani přírodní…

8. Synergické směsi – kouzlo synergie a jednoduchost použití

Každý jednotlivý 100% olej má skvělé účinky, ale když se pečlivě smíchají dojdou mnohem dále a mnohem rychleji právě díky tomu, jak se vzájemně doplňují a násobí se jejich účinky. Účinek směsi je daleko silnější a dovolím si říci i rychlejší než u jednotlivých olejů.

A jednoduchost myslím hlavně v používání.Jiří Černota je sestavil tak, aby  i lajkovi napověděli na co daný olej může použít.

Ani já, která se zabývám bylinkami a miluji bylinky, si nepamatuji všechny možnosti použití všech jednotlivých bylin. Protože jich je tolik a těch zázraků, které nám mohou poskytnout právě byliny je mnoho. Proto vnímám jako velmi dobrého pomocníka i tyto vybrané směsi, které už jen názvem napovídají k čemu jsou určené a s čím mohou pomoci. Ulehčuje to nejen mě, ale i běžným uživatelům, aby věděli co s těmi oleji mají dělat a na co konkrétně použít.

9. Malá lahvička a spousta síly

použití na doma, na cesty, prostě všude, kde potřebujeme. Je malá a přitom tolik síly a možnosti použití!

10. Difuzéry a doplňky

umožňuje mít vše na jednom místě a tím mít potřebné nástroje pro aplikaci esenciálních olejů na jednom místě

11. Doživotní sleva 15% nebo 30%

Bez nutnosti povinných odběrů nebo činnosti.

12. Výhodné sady a akce

V těchto akcích ušetříte i přes 2 000Kč i více… + Esenciální oleje zdarma (v hodnotě 2500,-Kč)

13. Česká firma

osobně mám ráda české firmy a ráda je podporuji. Když navíc vidím, že je “česká firma” navíc tak unikátní a může nám tolik pomoci, tak má moji podporu. A když jsem vyzkoušela tyto unikáty, zkušenosti mi jasně ukázali, že je to jasná volba nejen pro mě, ale i pro ostatní.

14. Zkušenosti

Moje zkušenosti s těmito unikátními 100% esenciálními oleji mi neustále ukazují, že je to pro mě nejlepší cesta, jak si pomoci nejen s fyzickou, ale i psychickou stránkou v životě člověka. A tím si zpříjemnit celý život.

Bewit znak se srdcem

Vyzkoušejte a uvidíte sami…

esenciální oleje jednodruhové

speciální směsi esenciálních olejů

Difuzéry

A proč doporučuji DIFUZÉRY? Proč nepoužívám aromalampu?

Chcete poradit s výběrem nebo jak získat doživotní slevu 15% nebo 30% na tyto oleje?

Chcete pomoci vyřešit zdravotní problémy přírodní cestou?

napište mi: radka@prokvalitnizivot.cz nebo zavolejte 725 521 518

Pokud se Vám článek líbí, označte ho prosím ” To se mi líbí” a sdílejte ho na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.